Boks - Sayfa 3

User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 31 ile 45 arası

Konu: Boks

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Cevap: Boks

3 gün önce Chris Eubang JR. ile Avni Yıldırım ın kemer maçı vardı,Avni orta siklett ilk 5 te,digeri de 1 numarada.Neyse maçı açtım,bizim spiker Eubang Jr. yok gerçek rakiple dövüşmemişmiş,yok çenesini test edecek adam şimdiye kadar çıkmamışmış,yok çok yumruk atarmışta yumrukları o kadar sert degilmiş,yok yenipte kemerleri aldıgı Artur Abraham yaşlıymışta ondan yenmiş bla bla,yani bunları duyunca sanırsınız karşıdaki adam(Chris Eubang) sıradan birisi,süt birisi

Chris Eubang Jr. yi bilenler bilirler adam hırslı birisi,çok hızlı,teknigi çok iyi,orta siklette en iyisi diyebilirim ve de daha önünde uzun bir yol var,adam 26 maçın 20 sini nakavtla kazanmış,bizdeki spiker diyor ki yumrukları sert degilmişNeyse dövüş başladı,daha adam ilk rantta bizim Avniye diz çötürdü,3. ranta ise nakavt etti,öyle bir yumruk çaktı ki hayata küstürdü resmen Avni yiAyar oluyorum böyle çok yorum yapan,taraflı yorum yapan spikerlere,isterse Türk olsun,ne ise onu söyleyeceksin kardeşim.Maçı Bilgehan Demir anlatmadı onu da belirtiyim,onun böyle şeyleri yok,ne ise onu söylüyor;)

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

İşte nakavt anı,Avni kim Chris Eubang Jr. kim,Avni tırnagı olamaz,Eubang i unutmayın sakın,bu adam dalında efsane olacak,müthiş bir adam;)

Demir Aslan 8.İNAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Boksu ben bir spor dalı olarak görmüyorum yahu Emre. Ağız burun kalmıyor heriflerde. Kazanmak için rakibine fiziksel zarar vermek, acı çektirmek temel amaç olmamalı. Sporun ruhuyla bağdaşmıyor. Ters abi. Sporun ruhuna aykırı.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı 8.İNAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boksu ben bir spor dalı olarak görmüyorum yahu Emre. Ağız burun kalmıyor heriflerde. Rakibe zarar vererek kazanmak sporun ruhuyla bağdaşmıyor. Ters abi. Sporun ruhuna aykırı.

Yani biraz sakat bi iş,karacigere darbelerden dolayı öteki Dünya ya göçen sporcular varİyi yanı ise bazıalrı sokak serserisi olacakken boks sayesinde hem serseri olmaktan kurtuluyorlar hem de Dünya çapında sporcualr olup paraya para demiyorlar,acayip paralar dönüyor boksta

Demir Aslan 8.İNAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yani biraz sakat bi iş,karacigere darbelerden dolayı öteki Dünya ya göçen sporcular varİyi yanı ise bazıalrı sokak serserisi olacakken boks sayesinde hem serseri olmaktan kurtuluyorlar hem de Dünya çapında sporcualr olup paraya para demiyorlar,acayip paralar dönüyor boksta

Orhan Ayhan feci anlatıyor. Hadi yavrum biraz karaciğere çalış. Dalağı da unutma.

Abi bu ne ya. Aslında adam öldürmeye azmettirmeden yargılanacağına....Spormuş.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı 8.İNAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orhan Ayhan feci anlatıyor. Hadi yavrum biraz karaciğere çalış. Dalağı da unutma.

Abi bu ne ya. Aslında adam öldürmeye azmettirmeden yargılanacağına....Spormuş.
    Orhan Ayhan nostaljinin şekil bulmuş hali gibi,kaç nesile maç anlattıBen de Bilgehan Demir i çok begeniyorum,hatta bazı maçları sırf onun anlatımı dolayısıyla izliyorum,genç yaşta efsane oldu adam;)

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Dün Joshua ile Takam ın kemer maçı vardı,JOshua tabi agır favoriydi,nakavt mekliyordu herkes ama işler istedigi gibi gitmedi,Takam dişli çıktı,evet maç teknik nakavt ile,yani hakem kararı ile bitti ama hakem haksızlık yaptı,çünkü Takam maça devam edecek posizyondaydı,düşecek gibi de olmadı,maçtan sonra sosyal medyada herkes isyan etti hakeme,valla artık günahı boynuna,sanki bana Joshua nın nakavt serisi bozulmasın diye kasıtlı bitirdi gibi geldi

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Haftaya Cumartesi sabaha karşı Wilder ile Börvin Stive nin maçı var,Wilder şimdiye kadar çıktıgı bütün maçları kazandı,1 si hariç hepsini nakavtla kazandı,o 1 kişi de yani sayıyla yenilen kişi de işte bu yapacagı rakip,onla rövanş maçına çıkıyor,güzel maç olur,Wilder bu sefer yarım kalan işi bitirecek,nakavt edecek

Adamımsın Wilder

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Geceleyin telefonumun saatini 03:45 e kurdum Wilder-Stiverne maçını izlemek için,dedigim gibi Wilder in hayranıyım.Telefonun alarmı çaldı uyandım,yüzümü falan yıkadım açtım Tv yi,İlk önce 04:15 gibi başkalarının boksu vardı,12 rant sürdü maç,sonra bir başka maç daha oldu,o da 12 rant sürdü,saat oldu 06:20,ben hala merakla bu maçı bekliyorum.

Neyse tanıtım,ringe gelme falan derken saat oldu 06:45,heyacan bende tavan yaptı,biran önce başlasın diye bekliyorum maçı.Bilgehan Demir de temennilerde bulundu maç başlamadan önce,inşallah bekledigimize,uykusuz kaldıgımıza deger,inşallah 12 raunt sürer dedi.Neyse maç başladı,daha ilk rauntda Wilder rakibini indirdi,ardından 2. kez indirdi ilk rauntta,ilk rauntun bitimine 10 saniye kaldı,Wilder üstüne birkez daha gitti ve 3. kez indirdi,hakem araya girdi ve maçı bitirdi,yani 3 saat boyunca bekledigimiz,uykusuz kaldıgımız maç sadece 3 dk içinde sonra ermiş oldu

Wilder nakavt edemedigi tek kişiyi bu sefer fena şekilde nakavt etti,görev tamam,tabi haliyle şok çogumuzda,çünkü bu kadar çabuk bitecegini kimse beklemiyordu,hatta arkada bi bayan taraftarı gördüm agzı kocaman açık kalmıştı şaşırmaktanWilder maç sonunda konuştu,Dilian White sizinle maç yapmak isityor dedi mikrofunu tutan kişi,Wilder de dedi ki krallar krallarla maç yapar,kölelerle degil,ben Antony Joshua yı istiyorum dedi,İngiltereye gidip onunla maç yapmaya hazırım dedi Bronz Bombacı Wilder ve sonra meşhur bagırmasını yaptım Bomb Teammmmmmmmmmmm

Joshua bekle geliyor Wilder,silahları hazır,bronz bombacı senide yiyecek;)Joshua da çok büyük bir isim,20 maç 20 galibiyet,hepsi nakavt,içlerinde Kılısthko nakavtı da var,Wilder ise 39 maç 39 galibiyet,38 i nakavt,inanılmaz bir yüzde bu.Valla süper maç olur,bana göre benim yaş grubum ve aşşagısın izleyecegi en büyük agır siklet boks maçı olur.

Bilgehan Demir abimize de bir parantez açmak istiyorum;Bilgehan abi süpersin,Ercan Taner futbolda ne ise sende boksta osun,bize boksu sevdiren adamsın,hiç tanımadıgım kişilerin maçını bile bazen sırf senin anlatımın dolayısıyla ilgiyle takip ediyorum,daha 41 yaşında,bu yaşta efsane oldu,''olay var olay'' deyişi çok hoşuma gidiyorDün de yaklaşık 10 saat canlı yayında maç anlattı,valla helal olsun,agzına,yüregine saglık,böyle devam abi

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Eskiden basketbol oynamış kolej takımında,sonra boksör olmaya karar vermiş Wilder;)2:02 boyu var ve 100 kilo,acayip hırslı birisi,çılgın birisi.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

İşte Bronz Bombacının geceki nakavtı;)

http://fightclub.com.tr/boks/video-w...icin-tiklayin/

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Wilder-Joshua maçı muhakkak olmalı en kısa zamanda,hazır ikisi de zirvedeyken,yoksa birisi yıkılırsa daha bu fırsat zor bulunur,menajerler kaçırmamalı bu adamları birbiriyle dövüşmekten,boks severler bu maç için biterler,2 devden birisi kaybedecek bu da işin bir geregiEger dövüştürmezlerse hakkımı helal etmiyorum bu menajerlere

Altın Aslan melih1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geceleyin telefonumun saatini 03:45 e kurdum Wilder-Stiverne maçını izlemek için,dedigim gibi Wilder in hayranıyım.Telefonun alarmı çaldı uyandım,yüzümü falan yıkadım açtım Tv yi,İlk önce 04:15 gibi başkalarının boksu vardı,12 rant sürdü maç,sonra bir başka maç daha oldu,o da 12 rant sürdü,saat oldu 06:20,ben hala merakla bu maçı bekliyorum.

Neyse tanıtım,ringe gelme falan derken saat oldu 06:45,heyacan bende tavan yaptı,biran önce başlasın diye bekliyorum maçı.Bilgehan Demir de temennilerde bulundu maç başlamadan önce,inşallah bekledigimize,uykusuz kaldıgımıza deger,inşallah 12 raunt sürer dedi.Neyse maç başladı,daha ilk rauntda Wilder rakibini indirdi,ardından 2. kez indirdi ilk rauntta,ilk rauntun bitimine 10 saniye kaldı,Wilder üstüne birkez daha gitti ve 3. kez indirdi,hakem araya girdi ve maçı bitirdi,yani 3 saat boyunca bekledigimiz,uykusuz kaldıgımız maç sadece 3 dk içinde sonra ermiş oldu

Wilder nakavt edemedigi tek kişiyi bu sefer fena şekilde nakavt etti,görev tamam,tabi haliyle şok çogumuzda,çünkü bu kadar çabuk bitecegini kimse beklemiyordu,hatta arkada bi bayan taraftarı gördüm agzı kocaman açık kalmıştı şaşırmaktanWilder maç sonunda konuştu,Dilian White sizinle maç yapmak isityor dedi mikrofunu tutan kişi,Wilder de dedi ki krallar krallarla maç yapar,kölelerle degil,ben Antony Joshua yı istiyorum dedi,İngiltereye gidip onunla maç yapmaya hazırım dedi Bronz Bombacı Wilder ve sonra meşhur bagırmasını yaptım Bomb Teammmmmmmmmmmm

Joshua bekle geliyor Wilder,silahları hazır,bronz bombacı senide yiyecek;)Joshua da çok büyük bir isim,20 maç 20 galibiyet,hepsi nakavt,içlerinde Kılısthko nakavtı da var,Wilder ise 39 maç 39 galibiyet,38 i nakavt,inanılmaz bir yüzde bu.Valla süper maç olur,bana göre benim yaş grubum ve aşşagısın izleyecegi en büyük agır siklet boks maçı olur.

Bilgehan Demir abimize de bir parantez açmak istiyorum;Bilgehan abi süpersin,Ercan Taner futbolda ne ise sende boksta osun,bize boksu sevdiren adamsın,hiç tanımadıgım kişilerin maçını bile bazen sırf senin anlatımın dolayısıyla ilgiyle takip ediyorum,daha 41 yaşında,bu yaşta efsane oldu,''olay var olay'' deyişi çok hoşuma gidiyorDün de yaklaşık 10 saat canlı yayında maç anlattı,valla helal olsun,agzına,yüregine saglık,böyle devam abi

Ercan Taner'in boks anlattığı da olmuştur

"Batista, Serhatt bir kafaaa"

https://youtu.be/nQpMdcereI4?t=36

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı melih1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ercan Taner'in boks anlattığı da olmuştur

"Batista, Serhatt bir kafaaa"

https://youtu.be/nQpMdcereI4?t=36

;)

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler