Boks - Sayfa 3

User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: Boks

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Cevap: Boks

3 gün önce Chris Eubang JR. ile Avni Yıldırım ın kemer maçı vardı,Avni orta siklett ilk 5 te,digeri de 1 numarada.Neyse maçı açtım,bizim spiker Eubang Jr. yok gerçek rakiple dövüşmemişmiş,yok çenesini test edecek adam şimdiye kadar çıkmamışmış,yok çok yumruk atarmışta yumrukları o kadar sert degilmiş,yok yenipte kemerleri aldıgı Artur Abraham yaşlıymışta ondan yenmiş bla bla,yani bunları duyunca sanırsınız karşıdaki adam(Chris Eubang) sıradan birisi,süt birisi

Chris Eubang Jr. yi bilenler bilirler adam hırslı birisi,çok hızlı,teknigi çok iyi,orta siklette en iyisi diyebilirim ve de daha önünde uzun bir yol var,adam 26 maçın 20 sini nakavtla kazanmış,bizdeki spiker diyor ki yumrukları sert degilmişNeyse dövüş başladı,daha adam ilk rantta bizim Avniye diz çötürdü,3. ranta ise nakavt etti,öyle bir yumruk çaktı ki hayata küstürdü resmen Avni yiAyar oluyorum böyle çok yorum yapan,taraflı yorum yapan spikerlere,isterse Türk olsun,ne ise onu söyleyeceksin kardeşim.Maçı Bilgehan Demir anlatmadı onu da belirtiyim,onun böyle şeyleri yok,ne ise onu söylüyor;)

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

İşte nakavt anı,Avni kim Chris Eubang Jr. kim,Avni tırnagı olamaz,Eubang i unutmayın sakın,bu adam dalında efsane olacak,müthiş bir adam;)

Demir Aslan 8.İNAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Boksu ben bir spor dalı olarak görmüyorum yahu Emre. Ağız burun kalmıyor heriflerde. Kazanmak için rakibine fiziksel zarar vermek, acı çektirmek temel amaç olmamalı. Sporun ruhuyla bağdaşmıyor. Ters abi. Sporun ruhuna aykırı.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı 8.İNAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boksu ben bir spor dalı olarak görmüyorum yahu Emre. Ağız burun kalmıyor heriflerde. Rakibe zarar vererek kazanmak sporun ruhuyla bağdaşmıyor. Ters abi. Sporun ruhuna aykırı.

Yani biraz sakat bi iş,karacigere darbelerden dolayı öteki Dünya ya göçen sporcular varİyi yanı ise bazıalrı sokak serserisi olacakken boks sayesinde hem serseri olmaktan kurtuluyorlar hem de Dünya çapında sporcualr olup paraya para demiyorlar,acayip paralar dönüyor boksta

Demir Aslan 8.İNAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yani biraz sakat bi iş,karacigere darbelerden dolayı öteki Dünya ya göçen sporcular varİyi yanı ise bazıalrı sokak serserisi olacakken boks sayesinde hem serseri olmaktan kurtuluyorlar hem de Dünya çapında sporcualr olup paraya para demiyorlar,acayip paralar dönüyor boksta

Orhan Ayhan feci anlatıyor. Hadi yavrum biraz karaciğere çalış. Dalağı da unutma.

Abi bu ne ya. Aslında adam öldürmeye azmettirmeden yargılanacağına....Spormuş.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı 8.İNAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orhan Ayhan feci anlatıyor. Hadi yavrum biraz karaciğere çalış. Dalağı da unutma.

Abi bu ne ya. Aslında adam öldürmeye azmettirmeden yargılanacağına....Spormuş.
    Orhan Ayhan nostaljinin şekil bulmuş hali gibi,kaç nesile maç anlattıBen de Bilgehan Demir i çok begeniyorum,hatta bazı maçları sırf onun anlatımı dolayısıyla izliyorum,genç yaşta efsane oldu adam;)

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler