Ne Olacak Forumumuzun Hali? - Sayfa 3

User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 31 ile 42 arası

Konu: Ne Olacak Forumumuzun Hali?

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Cevap: Ne Olacak Forumumuzun Hali?

Alıntı melih1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de geçti senin gibi yolum oradan bildiğin gibi ;) İyi insanlar yok değil miydi vardı elbet ama insanı soğutan şeyler oluyordu hep dediğin gibi. İkimizde doğru karar vermişiz buraya gelerek ) Benim de 6. seneye doğru gidiyor az kaldı ;)
    Biliyorum;)Vay beee,seninde 6 sene olacak demek,hemen hemen aynı zamanlarda gelmişiz;)

9 senelik olanlarda var,zaten sitemiz 2009 dogumlu oldugu için(ismi belki farklı olsada eskiden) maksimum 9 sene oluyor.

Osman reise baktım 5 senelik,bizim alt devre oluyor

2. Likes melih1905 liked this post
    Altın Aslan Osman Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    tanrı dağı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

Facebook sayfasını etkili kullanmalı ve grup kurup net bilgiler yayılırsa daha ettkili olur daha çok üye çekilir benim önerim bu

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

4. Likes Emre Akkaya liked this post
    Yer
    tanrı dağı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

Taraftar forumları bitti artık bu bir gerçek herkes her an face yada twitterda herşeyi paylaştığı için yitip gidiyor forumlar. Facede gurup kuralım burdan tanıdıkları ekleyelim hem beraberliğimiz bozulmaz hemde görmek istediğimiz kişilere daha çabuk ulaşırız

Yer
    tanrı dağı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

İsteyene özelden twitter adresimi vereyim eklesin beni

Platin Aslan Okan Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)

Alıntı Osman Tiryaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar forumları bitti artık bu bir gerçek herkes her an face yada twitterda herşeyi paylaştığı için yitip gidiyor forumlar. Facede gurup kuralım burdan tanıdıkları ekleyelim hem beraberliğimiz bozulmaz hemde görmek istediğimiz kişilere daha çabuk ulaşırız

Taraftar forumları bitmişmiş

Gelmezsen gelme , biz buradayız Fanatik tiryaki
    "Edepli edebinden susar, edepsiz de ben susturdum sanar." (Hz Mevlana)

8. Likes Emre Akkaya, Özcan Baytar liked this post
    Bronz Aslan PREKAZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdiki Ara Transfer Dönemi

Kimler cevaplamış?

Şahsıma denk gelen sayı manidar.

10. Likes Emre Akkaya liked this post
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı PREKAZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsıma denk gelen sayı manidar.
    Bilerek mi yaptın yoksa abi

12. Likes PREKAZİ liked this post
    Bronz Aslan
    Yer
    Augsburg
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

taraftar forumlari genel olarak artik öldü ölecek gibi birsey, ben bu forumu cok seviyorum ama genel olarak insanlar artik farkli sosyal mecralarda aktif oldugundan buraya ugramaz oluyorlar. emre bu sana, bana karsi olan birsey degil. internetin genel gidisati bu. insanlar artik 24 saat netde geziniyor, cok fazla bilgi kirliliginden beyin a.ciklamasi geciriyorlar, cogu farkinda bile degil. beyinin normal filtreleme sistemi asiri fazla calisiyor, ama gercek bir getirisi yok.

üzülecek bir durum olmasina ragmen olay bundan ibaret. bu forum uzun vaadede cok is yapacagini düsünmüyorum (bunu harbiden üzülerek yaziyorum). gittigi yere kadar sohbetlere devam diyorum.

14. Likes Özcan Baytar liked this post
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı Ismail Keles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftar forumlari genel olarak artik öldü ölecek gibi birsey, ben bu forumu cok seviyorum ama genel olarak insanlar artik farkli sosyal mecralarda aktif oldugundan buraya ugramaz oluyorlar. emre bu sana, bana karsi olan birsey degil. internetin genel gidisati bu. insanlar artik 24 saat netde geziniyor, cok fazla bilgi kirliliginden beyin a.ciklamasi geciriyorlar, cogu farkinda bile degil. beyinin normal filtreleme sistemi asiri fazla calisiyor, ama gercek bir getirisi yok.

üzülecek bir durum olmasina ragmen olay bundan ibaret. bu forum uzun vaadede cok is yapacagini düsünmüyorum (bunu harbiden üzülerek yaziyorum). gittigi yere kadar sohbetlere devam diyorum.
    Bi çaresi yok diyorsun yani öyle miFace den falan degilde twitterden sonra oldu bu durum,diger sosyal mecralarda daha çok başka konular konuşuluyor,paylaşılıyor zannediyorum,twitterde ise azımsanmıyacak derecede futbol paylaşımları var,ki biliyorsunuz sadece bunun için kurulmuş hesaplar var.

Acaba Melih in dedigi gibi bu bazı twitterden 1-2 hesapla iletişime geçsek,arada bizim sitenin reklamını yapsalar,gelin burada şöyle bir konu var konuşabilirsiniz dense,biz yönetciler olarakta forumda daha aktif olsak,sıkca başlıklar açsak,paylaşımlar yapsak bi faydası olur mu ki?Buranın bi avantajı var,daha samimi bir ortam,tam bir alie ortamı var,insan haliyle daha keyif alıyor,daha mutlu oluyor,twitterde bunu bulamazlar.Orada zaten çogu birbirini tanımıyor,bilgi desek önemli bilgileri zaten paylaşıyoruz burada da.

Tabi ki tiwtterle baş edemiyiz,oranın hızına yetişemeyiz,dedigin gibi sosyal medyanın zararlı yanları da var,benim sadece gönlümden geçen misal ara nöbette 15 degilde 30 kişi ugrasın,misal maç günleri 10-15 kişi degilde 30-40 kişi gelsin,misal diger günlerde günde 15-20 mesaj degilde 60-70 mesaj yazılsın,buna da razıyım,geçen sene bu civarlardaydı mesala.Son 3 senedir sürekli düşüş trendimiz var,istegim önce az da olsa yükselsin aktiflik yönünden,sonra belli seviyelerde devam etsin,sürekli düşmesin.Umarım anlatabildim ne demek istedigimiBöyle olursa girmeye deger olur foruma,insan sıkılmaz,30 sene bu dedigim şekilde devam etsin yine sıkılmaz,en azından ben kendim böyle düşünüyorum.

Reis duruma üzüldügüm için birşeyler çabasında olmak istiyorum,olunsun istiyorum,sürekli dedigim gibi en azından denedik ama olmadı deriz,gönül rahat olur

16. Likes Özcan Baytar liked this post
    Bronz Aslan
    Yer
    Augsburg
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bi çaresi yok diyorsun yani öyle miFace den falan degilde twitterden sonra oldu bu durum,diger sosyal mecralarda daha çok başka konular konuşuluyor,paylaşılıyor zannediyorum,twitterde ise azımsanmıyacak derecede futbol paylaşımları var,ki biliyorsunuz sadece bunun için kurulmuş hesaplar var.

Acaba Melih in dedigi gibi bu bazı twitterden 1-2 hesapla iletişime geçsek,arada bizim sitenin reklamını yapsalar,gelin burada şöyle bir konu var konuşabilirsiniz dense,biz yönetciler olarakta forumda daha aktif olsak,sıkca başlıklar açsak,paylaşımlar yapsak bi faydası olur mu ki?Buranın bi avantajı var,daha samimi bir ortam,tam bir alie ortamı var,insan haliyle daha keyif alıyor,daha mutlu oluyor,twitterde bunu bulamazlar.Orada zaten çogu birbirini tanımıyor,bilgi desek önemli bilgileri zaten paylaşıyoruz burada da.

Tabi ki tiwtterle baş edemiyiz,oranın hızına yetişemeyiz,dedigin gibi sosyal medyanın zararlı yanları da var,benim sadece gönlümden geçen misal ara nöbette 15 degilde 30 kişi ugrasın,misal maç günleri 10-15 kişi degilde 30-40 kişi gelsin,misal diger günlerde günde 15-20 mesaj degilde 60-70 mesaj yazılsın,buna da razıyım,geçen sene bu civarlardaydı mesala.Son 3 senedir sürekli düşüş trendimiz var,istegim önce az da olsa yükselsin aktiflik yönünden,sonra belli seviyelerde devam etsin,sürekli düşmesin.Umarım anlatabildim ne demek istedigimiBöyle olursa girmeye deger olur foruma,insan sıkılmaz,30 sene bu dedigim şekilde devam etsin yine sıkılmaz,en azından ben kendim böyle düşünüyorum.

Reis duruma üzüldügüm için birşeyler çabasında olmak istiyorum,olunsun istiyorum,sürekli dedigim gibi en azından denedik ama olmadı deriz,gönül rahat olur
    denemekte fayda var, amma zamaninda baris cenk akkaya diye bir abide aynisini denemisti. aslanyürekliler sayfasi vardi ve ayni problemleri yasadi. ona bir danisilabilir mesela, o biraz toparlayabildi bu isleri, yanliz o baska sosyal mecralardada aktif. benim elden anca bu geliyor,...

18. Likes Emre Akkaya liked this post
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı Ismail Keles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denemekte fayda var, amma zamaninda baris cenk akkaya diye bir abide aynisini denemisti. aslanyürekliler sayfasi vardi ve ayni problemleri yasadi. ona bir danisilabilir mesela, o biraz toparlayabildi bu isleri, yanliz o baska sosyal mecralardada aktif. benim elden anca bu geliyor,...
    Eyvallah

Ahmet onla iletişime geçsin,yardım edecegini düşünüyorum,bize yol çizer,arada da reklamımızı yapsa iyi olur;)

Yanlız Ahmet den daha bi ses seda yok

Bronz Aslan PREKAZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bilerek mi yaptın yoksa abi
    Denk gelmiş.

21. Likes Emre Akkaya liked this post
Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)