2017-2018 Sezonu Devre Arası Transfer Nöbeti - Sayfa 6

User Tag List

Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon
133 sonuçtan 76 ile 90 arası

Konu: 2017-2018 Sezonu Devre Arası Transfer Nöbeti

Altın Aslan melih1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Cevap: 2017-2018 Sezonu Devre Arası Transfer Nöbeti

Alıntı ashil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum Belhanda kanatta olmaz. Göztepe maçında 4-3-3 orta üçlüde denedi olmadı. 2. yarı öne attı

Bence 4-3-1-2'nin o 1'i olabilir.

Kötü oyuncu değil. Pres yapıyor, pas yapıyor, arkadaşlarına alan açıyor. Tek eksiği ara paslar ve oyun kurma.

Bence forvete gerek yok. Sinan mesela kumaş olarak tam hocanın istediği oyuncu. Zaten yanlış hatırlamıyorsam genç yaşta Sinan'ı alıp alt takıma getiren de Terimdi.
    Sinan'ı yeniden kazanıp (ki bence Mustafa Denizli kalsaydı bugün Sinan yıldız olurdu) orada kullanır.
    Ama Eren yaramaz.
    Feghouli de orada oynar. Zaten onu başka yerde oynatamaz hoca
    Valla ne yalan söyleyim ben Belhanda'yı daha farklı bekliyordum benim beklentimin üstüne çıktı beğenilmemesine rağmen.

Vurdumduymaz, fazla mücadele etmeyen, disiplinsiz bir profil bekliyordum ama daha farklı gördüm. Misal taraftar yüz ifadesinden yine vurdumduymaz sanıyor ama o şekilde anlaşılmaz sahada öyle değil. Baya mücadele ediyor, koşuyor, top çalıyor ayrıca çalışkan her tarafa gidiyor top almaya, sürekli boşa çıkıyor top almaktan da kaçmıyor bu özelliklerini çok beğeniyorum. Zaten istatistikler de bu hep belli, en çok topla buluşan, haliyle en çok top kaptıran normal olarak, en çok pas atan vs. hep 1. bu alanlarda ligde.

Ama yine eksik olduğu konular var konsantrasyon problemi, gereksiz pas hataları yapıyor basit, oyundan kopabiliyor. Defansta çok basit pas hatası yaptığı için bir kaç gol yedik mesela. Bunu hoca çözer diye umuyorum. Yine bundan başka eksik olduğu konular var. Umarım 2. yarı yükselir performansı biraz daha o potansiyel var.

Sinan için iyimsersin anladığım kadarıyla..

2. Likes ashil liked this post
    Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Tarık ve Emrah kamp kadrosuna alınmamış. Tarık tamam, konuşmaya bile gerek yok ama Emrah'a şaşırdım. O kadar kötü değil acaba bir takımla mı anlaştı çünkü kesin alıcısı çıkar ligde, bir çoğunda oynayabilecek seviyede..

Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Bu arada de Jong'a fesih olarak ne kadar ödedik acaba ? KAP'ta bir şey yazmıyor o zaman bir şey vermedik mi şeklinde anlayalım. Sanırım Mainz ile ne kadara anlaştıysa üstünü biz ödeyecekmişiz. Bazı yerlerde 250 bin Euro vermişiz yazıyor sözleşme fesih bedeli olarak. Biliyorsunuz 2.5 milyon Euro garanti kazanıyordu. Yarım dönem için 1.25 milyon Euro ödedik, 2. yarı yine bu kadar alacaktı.

Bir TRANSFER RAPORU yapalım. Bunu transfer dönemi sonunda güncelleyeceğim tekrar.

Kadro ; Fernando Muslera, Mariano, Maicon, Serdar Aziz, Ahmet Çalık, Tolga Ciğerci, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Eren Derdiyok, Younes Belhanda, Sinan Gümüş, Martin Linnes, Ryan Donk, Cedric Carrasso, Bafetimbi Gomis, Badou Ndiaye, Hakan Balta, Garry Rodrigues, Fernando Reges, Koray Günter, Iasmin Latovlevici, Jason Denayer, Eray İşcan, Sofiane Feghouli.

GÜNCEL(8 OCAK) ;

Gidenler ; De Jong(sözleşme fesih)

Gelenler ; -

Kadro dışı ; Tarık Çamdal, Emrah Başsan, Umut Gündoğan, Endoğan Adili

Gitmesi gerekenler ; Eray, Tarık, Donk, Latovlevici, Umut Gündoğan, Endoğan, Emrah

Altın Aslan ismail39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    2
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Allah'ın selamı üzerinize olsun. Sağlığınız, keyfiniz yerinde dursun. Beklediğimiz transferler yapılsın. Yeni bir hafta hepimize hayırlı olsun..

6. Likes Emre Akkaya liked this post
    Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı melih1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada de Jong'a fesih olarak ne kadar ödedik acaba ? KAP'ta bir şey yazmıyor o zaman bir şey vermedik mi şeklinde anlayalım. Sanırım Mainz ile ne kadara anlaştıysa üstünü biz ödeyecekmişiz. Bazı yerlerde 250 bin Euro vermişiz yazıyor sözleşme fesih bedeli olarak. Biliyorsunuz 2.5 milyon Euro garanti kazanıyordu. Yarım dönem için 1.25 milyon Euro ödedik, 2. yarı yine bu kadar alacaktı.

Bir TRANSFER RAPORU yapalım. Bunu transfer dönemi sonunda güncelleyeceğim tekrar.

Kadro ; Fernando Muslera, Mariano, Maicon, Serdar Aziz, Ahmet Çalık, Tolga Ciğerci, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Eren Derdiyok, Younes Belhanda, Sinan Gümüş, Martin Linnes, Ryan Donk, Cedric Carrasso, Bafetimbi Gomis, Badou Ndiaye, Hakan Balta, Garry Rodrigues, Fernando Reges, Koray Günter, Iasmin Latovlevici, Jason Denayer, Eray İşcan, Sofiane Feghouli.

GÜNCEL(8 OCAK) ;

Gidenler ; De Jong(sözleşme fesih)

Gelenler ; -

Kadro dışı ; Tarık Çamdal, Emrah Başsan, Umut Gündoğan, Endoğan Adili

Gitmesi gerekenler ; Eray, Tarık, Donk, Latovlevici, Umut Gündoğan, Endoğan, Emrah

Gündogan ve Endogan kardeşlerin sözleşmelerini neden feshetmiyorlar hala aklım almıyor,yüksek paralar alsalar anlarım ama öyle degil ki,tek taraflı feshedin gitsin,bıktım usandım bunları gitsin diye beklemekten,her transfer dönemi aynı şeyler

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Bende kendi mesajımı güncelliyim Melihcim

Bu yazdıklarımdan daha fazlasını olsun isteyebilirdim ama kadro zaten kalabalık,anca temizlenir,seneye de diger bazıları gitsinler,onu da zamanı gelince yazarım;)Benim için şuan da asıl önemli olan temizlik,az degil 7 milyon euro hiç sebepsiz yıllık ödüyoruz.

Ara ve-veya yaz döneminde gitsinler;Carraso-Tarık-Balta-Lato-Carole-Cavanda--Endogan-Gündogan-Başsan-Donk(10 tane)

Ara ve-veya yaz döneminde gelsinler:11 e sol bek,yedege yerli sol bek,yedek yerli kaleci,AMC ye yedek yerli,3. yedek forvet olarak genç yerli(5 tane)

2018-2019 sezonu kadrosu
    Muslera
    Yedek yerli kaleci
    Eray

Mariano
    Linnes

Maicon
    Aziz
    Çalık
    Koray

11 e yabancı sol bek
    Yedege yerli sol bek

Feguli
    Sinan

Belhanda
    Ndiaye
    Fernando
    AMC yerli yedek
    AMC alt yapıdaki milli oyuncumuz yedege
    Tolga
    Selcuk

Rodrigez
    Yasin

Gomis
    Eren
    3. yerli genç yedek forvet

Toplam 25 kişilik kadro,önce bu şekle bi sokulsun,seneye de duruma göre farklı hamleler yapılsın.

9. Likes melih1905 liked this post
    Bronz Aslan PREKAZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

*Eğer adı geçenlerde gelirse teknik kadronun oluşturulmasında abartılı davranıldığını düşünüyorum. H.Şaş, Ümit Davala, Tafi efsanesine hadi bir de Elmander katılsın diyelim. Hepsi bu kadar olmalı en fazla.

*Solbek için bende bir çok reis gibi önce Asamoah, olmazsa yıl sonuna kadar Evra olmalı diyorum.

*Emre Mor'un adı geçiyor. Bu delikanlı için ciddi endişelerim var. Topsuz oyunda hemen hemen hiç yok. Sanki Hagi, Messi, Ronaldo. Topu kaptırınca bile geri koşmuyor. Pır pır. Bir var bir yok. Kapalı savunmalara karşı etkili olur diyenleri duyar gibiyim,
    ben de öyle düşünüyorum ama bu vasfı onun ilk 11 oyuncusu olması için yeterli olur ? Bence olmaz. Takım savunmasına ciddi katkısı olmalı.

Demir Aslan ashil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı melih1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ne yalan söyleyim ben Belhanda'yı daha farklı bekliyordum benim beklentimin üstüne çıktı beğenilmemesine rağmen.

Vurdumduymaz, fazla mücadele etmeyen, disiplinsiz bir profil bekliyordum ama daha farklı gördüm. Misal taraftar yüz ifadesinden yine vurdumduymaz sanıyor ama o şekilde anlaşılmaz sahada öyle değil. Baya mücadele ediyor, koşuyor, top çalıyor ayrıca çalışkan her tarafa gidiyor top almaya, sürekli boşa çıkıyor top almaktan da kaçmıyor bu özelliklerini çok beğeniyorum. Zaten istatistikler de bu hep belli, en çok topla buluşan, haliyle en çok top kaptıran normal olarak, en çok pas atan vs. hep 1. bu alanlarda ligde.

Ama yine eksik olduğu konular var konsantrasyon problemi, gereksiz pas hataları yapıyor basit, oyundan kopabiliyor. Defansta çok basit pas hatası yaptığı için bir kaç gol yedik mesela. Bunu hoca çözer diye umuyorum. Yine bundan başka eksik olduğu konular var. Umarım 2. yarı yükselir performansı biraz daha o potansiyel var.

Sinan için iyimsersin anladığım kadarıyla..
    Tamamen katılıyorum Belhanda'dan ben de beğeniyorum. (herkese rağmen)

Belhanda'yı Sneijderle falan kıyaslıyorlar ama yanlış. Aynı tip oyuncu değiller. Sneijder daha bir bitirici oyuncuydu ama Belhanda gibi takım defansına katkı yapmıyordu. Belhanda senin dediğin gibi pres yapıyor. Terim bu tip oyuncuları sever.
    Belhanda, Tolga, Ndiaye ve Mariano hocanın pres istasyonu olacaktır.

Sinan genç oyuncu o çıkışı yapamadı. Tam yapacakken sakatlandı. Çapraz bağları koptu. Döndüğünde Msutafa Denizli gitmişti, yabancı hocalar ise ona ne güvendi, ne şans verdi. Haliyle o da kayboldu gitti. Son olarak Tudor denilen bostan korkuluğu yüzünden Sinan çareyi Bruma gibi kaçmakta aradı.

Evet ben ondan da umutluyum. Sinan da koz olacaktır. Hatta Terim'i önceki döneminde takip etmişsen bilirsin; hoca 2 forvetle oynamayı çok sever. Gomis'in yanında 2.forvet asla Eren olamaz ama Sinan pek tabi olabilir.

Necati'yi hatırla mesela. Elmander'in 2-3 adım arkasında gezici forvet oynatmıştı hoca. Aynı şekilde Drogba'yı Burak'ın arkasında oynattı.
    Şimdi bu düzende Feghouli'yi kullanır ama ilk alternatifi Sinan olur
    Sabri Sarıoğlu

12. Likes melih1905 liked this post
    Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gündogan ve Endogan kardeşlerin sözleşmelerini neden feshetmiyorlar hala aklım almıyor,yüksek paralar alsalar anlarım ama öyle degil ki,tek taraflı feshedin gitsin,bıktım usandım bunları gitsin diye beklemekten,her transfer dönemi aynı şeyler
    Valla ya ne kadar kazanıyorlar zaten feshet gitsin...

Merak edip baktım şimdi sözleşme sürelerine Gündoğan Haziran 2018'de bitiyormuş. İyi artık en azından bu son transfer dönemi sezon sonu kurtuluyoruz bundan. Endoğan ise 2019 da bitiyor, onu da feshetseler keşke.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Emre Mor ve Asamoah gelse şöyle mi olur kadromuz?

Muslera

Mairano - Maicon - Serdar - Asamoah

Rodrigues - Fernado - Ndiaye - Emre Mor

Feghouli - Gomis

(üzgünüm Belhanda bu sistemde ancak kulübede çekirdek yersin )
    Sabri Sarıoğlu

Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    2
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Allah'ın selamı üzerinize olsun . sağlığınız, keyfiniz yerinde dursun. İnşallah bugün bir transfer yaparız. Hiç kimsenin ümitleri solmasın.

Bronz Aslan PREKAZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Angry Cevap: 2017-2018 Sezonu Devre Arası Transfer Nöbeti

Göksel Gümüşdağ'dan Arda Turan açıklaması!

Başakşehir Kulübü Arda Turan transferiyle ilgili resmi siteden bir açıklama yayınladı...

09 Ocak 2018, Salı 13:52Son Güncelleme: 09 Ocak 2018, Salı 13:58

• - A
    • + A

İşte Başakşehir kulübünden resmi açıklama :

Arda Turan ile kulübümüz arasındaki görüşmelerin basına yansıyan detayları hakkında resmi bir açıklama yapmak istiyorum :

Arda’nın Barcelona’dan ayrılma ihtimali sonrasında bir dizi görüşmeler yaptık ve geçtiğimiz Pazar günü kulüp avukatımızı İspanya’ya gönderdik. Bazı olumlu gelişmeler neticesinde Asbaşkanlarımız Mustafa Saral, Mesut Altan, Ömer Ayvacı ile oyuncu temsilcisi ve Barcelona kulüp yetkilileri ile bir araya gelmek için, İspanya’ya geldiler. Ben de onlarla birlikte, Arda ile yüz yüze konuşmak, kulüpler arası anlaşma sağlandığı takdirde Medipol Başakşehir’de oynamak hakkında gerçekten ne hissettiğini öğrenebilmek için İspanya’ya geldim.
    İlişkili Haber

Son dakika Galatasaray transfer haberleri - 9 Ocak Salı (GS transfer)

Ekibimiz ve oyuncu temsilcisi gün boyu bir dizi görüşme yaparken, ben Arda ile vakit geçirdim ve kendisinin Medipol Başakşehir formasını giymekten çok mutlu olacağını, yeniden zirveye çıkmaya hazır olduğunu, hırsını, isteğini gördüm, hedeflerini dinledim, akabinde Barcelona kulübü CEO’su Oscar Gomar ile bir görüşme yapıldı.

Kısaca söyleyebilirim ki, Arda’nın arzulu ve hırslı, bize karşı çok istekli olması, kulübün oyuncuyu bize vermeye sıcak bakması , bizim için büyük bir maliyet olmasına rağmen, özellikle iki büyük sponsorumuzun bu transferin gerçekleşebilmesi için yapmaya hazır olduğu büyük fedakarlıklar sebebiyle prensipte olumlu bir izlenimle geri dönüyorum.

Tabi ki spor medyasının heyecanını anlıyorum ve aynı heyecanı ben de yaşıyorum. Fakat Barcelona kulübünün kurumsal yapısına saygı göstermeli ve transferin gerçekleşebilmesi için gereken prosedürlerin tamamlanmasını beklemek zorundayız. Prensipte birçok konuda anlaşmış olmamıza rağmen,fiiliyatta hala atılması gereken birkaç adım var. Ekibim, oyuncu temsilcisi ve Barcelona kulüp yetkilileri temas halindeler. Umut ediyorum ki olumlu bir sonuçla geri döneceklerdir. (Skorer)

Şaka gibi ya
    Nasıl el freni oluyormuş Başakşehir'e görecez bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

züğürt tesellisi aldık demenin başka yolu, Arda ile yemek yemişler yeter
    Sabri Sarıoğlu

Dişi Aslan kader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Arda Başakşehir e giderse hiç Galatasaraylıyım demesin ilerde de Galatasaray’da görev verilmesin zaten giderken mahalle kabadayısı tripleri vardı bu arada emre mor un daha çok fırın ekmek yemesi lazım takım oyunundan haberi yok gelirse Rodrigez ve Yasin’in yedeği olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

19. Likes melih1905 liked this post
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    2
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Arda Başak Şehir'e giderse Galatasaray kelimesini artık ağzına almaması gerekir. Galatasaray'lı olan Galatasaray'a gelir. Her insan hata yapabilir. Hata yapmışsan özür dilersin. Bu da bir erdemliktir. Fatih hoca da taraftar da seni bağrına basar.. Aynı sevgiyi başka kulüplerde bulamazsın. Daha önce gidenlerden örneğin Tanju Çolak'tan öğrene bilirsin. Galatasaray camiası gibi bir camia bulamazsın. Diğerleri kısa gün dostudur. Bunu ancak yaşayınca öğrenirsin..

Sayfa 6/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)