Son Dakika ! Fatih Terim Galatasaray'da ! - Sayfa 3

User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
44 sonuçtan 31 ile 44 arası

Konu: Fatih Terim Galatasaray'da !

Bronz Aslan
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cevap: Fatih Terim Galatasaray'da

Tafarelin durumu nedir bilen var mı? Gelme durumu var mı acaba? Gelse iyi olur Muslera dökülüyor.

Platin Aslan Okan Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyiii
    "Edepli edebinden susar, edepsiz de ben susturdum sanar." (Hz Mevlana)

3. Likes Emre Akkaya liked this post
    Altın Aslan Barış İNANÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)

tudor memleketine döönmus sonunda

fatih terim hayirli olsun allh utandirmsin

Altın Aslan ali-korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı karna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tafarelin durumu nedir bilen var mı? Gelme durumu var mı acaba? Gelse iyi olur Muslera dökülüyor.
    maicon takipe başlamış tafareli.

Altın Aslan ali-korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

terim nedense bu defa aşırı iştahlı göründü bana,şenol güneşe gönderme de yapmış galiba,havalar soğudu güneş battı artık demiş.hatalarım oldu demiş,başkan çağırırsa bizim gibi çalışanlara uymak düşer felan demiş.unal aysal personel demiştiya o meseleyi hatırlatmış ama bu defa egosunu yere gömüp personel olduğunu kabul etmiş yani.haa bide meydan okumadır gelişim demiş.

bakalım ne yapacak.benim gözümde bitiktir,gs yi bırakıp milli takımı çalıştırmasına bişey denmez normalde,milli takım herşeyin üzerinde gelir o ayrı ama gs yi milli takım için bırakmadığından eminim,o tüpçüyle kanka halleri terimi gözümde bitirdi.arda da gs yi bırakıp gitmişti onuda terimide hiç bizaman istemedim istememde.

yılmaz vuralı getirselerdi daha iyiydi.sezon sonu abdullah avcıyı getirip sağlam bi temel atılmalıydı.biz bu yıl şampiyon olsak inanın ki gelecek sezon sonunda gene terim bişeylerden dolayı gidecek.

beni bu yıl şampiyonluk sadece mutlu etmeyecek.gs ile şaka yapanın bedelinin ağır ödetilmesi gerekiyor rakip takımlara ve taraftarlarına.
    umarım içerde ki naşakşehir ,hamsiler ve kargalara unutamayacakları bi mağlubiyet yaşatırız ve bir daha gs ismini duyduklarında hadlerini bilsinler.
    bursaya karşı bi kaç sezon deplasmanda galip gelememiştik bi yerleri şişmişti,sonra aldık tt arenada 6 atıp onların sahasında da 5 ledik.ondan sonra da her maçı aldık yanılmıyorsam.

bu saydığım takımları tt arenaya gömmeliyiz.

Demir Aslan ashil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cevap: Fatih Terim Galatasaray'da !

Fatih hocama ve camiamıza hayırlı olsun.

Uzun zamandır bu kadar sevinmemiştim. Ve Hamza hoca gittiğinden bu yana bu takımı izlemek için iştah duymuyordum. Bir parça Mustafa hocam heyecan getirmişti bana ama kısa sürmüştü o heyecan. O sene sorunlar çok büyüktü ve ne Hamza ne de Mustafa hoca onunla baş edemezdi. Hatta Fatih hoca bile gelse kısa vadede o sorunları çözemezdi.

Sorunu çözen kimdi?

İGOR TUDOR

Yerden yere vurduğumuz İgor'u ben hep takdirle karşıladım. Hataları oldu mu? Evet oldu hem de fazlasıyla...
    İgor teknik adam olarak da kesinlikle yetersiz ve kötü teknik direktör

Ama doğru yaptığı iş neydi?

1- Bu takımı karıştıran, bu hale gelmesinde en çok payı olan futbolcuya dayalı düzeni dinsizin hakkından imansız gelir felsefesi ile yıktı İgor Tudor.
    O her giden hocanın arkasından kaval çalıp ukala ukala konuşan, disiplinsizlikleri ve şımarıklıkları ile takımın havasını bozan Sneijder denilen futbolcu bozuntusunu ve kankaları kapı dışarı etti. Edemediklerini (Selçuk gibi) gereken dersi verdi.

2- Takımı sezon öncesi gerçekten iyi hazırladı. Fatih hoca fizik olarak taş gibi bir takım devraldı.

Bu hizmetlerinden dolayı İgor Tudor'a teşekkür ederim.

Gelelim Fatih hoca döneminde.
    Hocanın dünkü basın toplantısında dedikleri bana Mustafa hocanın imza törenini hatırlattı.

"Galatasaray için risk alıyorum"
    "Devre arası transfer yapmamız zor olabilir"

Bir kere hocam bu gariban edebiyatına gerek yok.
    Galatasaray'în şu an 2013 yılındaki kadrosundan çok daha iyi ve sağlam bir kadrosu var. Evet 20 oyuncu var ama bunların 12 - 13'ü çok kaliteli oyuncular. Geçen senelerde bu denli kaliteli oyuncu yoktur takımda.

Daha önce de yazmıştım bu takımın fazla transfere ihtiyacı yok.
    Tek eksiğimiz var sol bek.

Onun dışında kulübeye oyuna ve takıma fayda sağlayabilecek genç Türk oyuncular adapte edilmeli takıma. Özellikle orta saha özellikli hızlı kanat oyuncuları ve tabi sol ayaklı olmaları gerekli.

Ben inanıyorum ki bu takım Fatih hocayla çok daha güzel, çok daha iştahlı bir futbol oynar.

Mariano, Fernando, Ndiaye ve Gomis Terim'İn yeni prensleri olacaktır.

Ve o çok eleştirdiğimiz Belhanda ve Feghouli'nin Fatih hoca ile nasıl şahlanacaklarını hep birlikte izleyeceğiz.
    Sabri Sarıoğlu

Gümüş Aslan bosbirakutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Allah Kerim Fatih Terim, hepsini üst üste koyacağız. Galatasarayın artık saha kenarında bir hocadan ötesi var bunu herkes görecek. Yarın göztepe yi yenip bunun ilk adımını atalım. herkes stadyuma. biletimi aldım. yıllar sonra ilk defa bir maça gideceğim o kadar çoşkuluyum işte.

Yer
    İstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı ali-korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    terim nedense bu defa aşırı iştahlı göründü bana,şenol güneşe gönderme de yapmış galiba,havalar soğudu güneş battı artık demiş.hatalarım oldu demiş,başkan çağırırsa bizim gibi çalışanlara uymak düşer felan demiş.unal aysal personel demiştiya o meseleyi hatırlatmış ama bu defa egosunu yere gömüp personel olduğunu kabul etmiş yani.haa bide meydan okumadır gelişim demiş.

bakalım ne yapacak.benim gözümde bitiktir,gs yi bırakıp milli takımı çalıştırmasına bişey denmez normalde,milli takım herşeyin üzerinde gelir o ayrı ama gs yi milli takım için bırakmadığından eminim,o tüpçüyle kanka halleri terimi gözümde bitirdi.arda da gs yi bırakıp gitmişti onuda terimide hiç bizaman istemedim istememde.

yılmaz vuralı getirselerdi daha iyiydi.sezon sonu abdullah avcıyı getirip sağlam bi temel atılmalıydı.biz bu yıl şampiyon olsak inanın ki gelecek sezon sonunda gene terim bişeylerden dolayı gidecek.

beni bu yıl şampiyonluk sadece mutlu etmeyecek.gs ile şaka yapanın bedelinin ağır ödetilmesi gerekiyor rakip takımlara ve taraftarlarına.
    umarım içerde ki naşakşehir ,hamsiler ve kargalara unutamayacakları bi mağlubiyet yaşatırız ve bir daha gs ismini duyduklarında hadlerini bilsinler.
    bursaya karşı bi kaç sezon deplasmanda galip gelememiştik bi yerleri şişmişti,sonra aldık tt arenada 6 atıp onların sahasında da 5 ledik.ondan sonra da her maçı aldık yanılmıyorsam.

bu saydığım takımları tt arenaya gömmeliyiz.
    abdullah avcının Galatasaray ile adının bile anılması bizim icin rezilliktir renkdas. kalsın basaksehirde renkdas. karaktersizin teki o

Yer
    İstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Galatasaray'lilik askıya alınacak bişey değildir. almak isteyen de siktirsin gitsin.

11. Likes ashil liked this post
    Platin Aslan Okan Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)

Alıntı bosbirakutusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray'lilik askıya alınacak bişey değildir. almak isteyen de siktirsin gitsin.
    İlk cümle neyse de ikinci cümle ağır olmuş renktaş. Gerek yok bu tarz ifadelere.

Diğer yandan, bugün maçı alırsak ilk yarıyı lider kapatabiliriz. Moral olur bizim için.
    "Edepli edebinden susar, edepsiz de ben susturdum sanar." (Hz Mevlana)

Platin Aslan
    Yer
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Allah Kerim Fatih Terim, hepsini üst üste koyacağız. Galatasarayın artık saha kenarında bir hocadan ötesi var bunu herkes görecek. Yarın göztepe yi yenip bunun ilk adımını atalım. herkes stadyuma. biletimi aldım. yıllar sonra ilk defa bir maça gideceğim o kadar çoşkuluyum işte.
    Ben senin terimi sevmediğini sanıyordum şaşırdım ��
    Avcıya gelince, adam sistem adamı, benim gözümde aykutun hallicesi.
    şu an 4-5 yılda oturttuğu takımı ve sistemi izliyorum, evet futbolu bilerek ve sağlam oynuyolar, ama zerre keyif almıyorum. Keyif aldığım bir başak maçı da hatırlamıyorum, coşku sıfır.
    ne biz senelerce avcının sistem oturtmasını bekler sabrederiz, nede sabretsek bile bu coşkusuz oyun bizi mutlu eder.

avcı - galatasaray birlikteliği, akla bile getirilmemesi gereken bir hatadır.
    Aslantepe Spor Kompleksi

ASLANTEPE'de bazıları SPOR yapacak, bazıları KOMPLEKS...

Yer
    İstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı attack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben senin terimi sevmediğini sanıyordum şaşırdım ��
    Avcıya gelince, adam sistem adamı, benim gözümde aykutun hallicesi.
    şu an 4-5 yılda oturttuğu takımı ve sistemi izliyorum, evet futbolu bilerek ve sağlam oynuyolar, ama zerre keyif almıyorum. Keyif aldığım bir başak maçı da hatırlamıyorum, coşku sıfır.
    ne biz senelerce avcının sistem oturtmasını bekler sabrederiz, nede sabretsek bile bu coşkusuz oyun bizi mutlu eder.

avcı - galatasaray birlikteliği, akla bile getirilmemesi gereken bir hatadır.
    Terimi burada belkide en çok ben eleştirmişimdir ama bu sevmediğim anlamına gelmez. her zaman diyorum Terim bizim doğal teknik direktörümüzdür ve emekliliğine kadar kalmalıdır. yanında hoca yetiştirsin ve başkan olsun. Terimi severim ama çok eleştiririm o başka. bugun maçada gittim. gitmemin tek sebebide hocayı kenarda görmekti.

Platin Aslan
    Yer
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Terimi burada belkide en çok ben eleştirmişimdir ama bu sevmediğim anlamına gelmez. her zaman diyorum Terim bizim doğal teknik direktörümüzdür ve emekliliğine kadar kalmalıdır. yanında hoca yetiştirsin ve başkan olsun. Terimi severim ama çok eleştiririm o başka. bugun maçada gittim. gitmemin tek sebebide hocayı kenarda görmekti.
    Bana beğenme butonu gelmediği için, beğendiğimi belirteyim
    fatih hoca 10 sene kalsa 7 sene şampiyonluk garanti diyorum. Sonuçta bisürü isim denedik yetmedi olmuyor olmuyor
    Aslantepe Spor Kompleksi

ASLANTEPE'de bazıları SPOR yapacak, bazıları KOMPLEKS...

Bronz Aslan PREKAZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yahu Terim'in gelmesi çevremdeki Fenerliler ve Beşiktaşlıları amma rahatsız etti arkadaş
    Fenerli der ki vay efendim 4 kez kovduğumuz adamı neden kurtarıcı olarak geri alıyormuşuz ? Dedim yahu sanane. 35. kez kovar 36. kez geri çağırırız. O da biz de bu durumdan gocunmuyorsak size ne oluyo?

Bjklisi de derki ikiyüzlü olmasına takılıyorum abi. Dedim bak güzelim kafanızı böyle şeylerle yormayın. Ş.Ligine olan konsantrasyonunuz bozulur yoksa. İşinize bakın siz.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)