Galatasaray 3-2 Karabükspor | STSL 2017/2018 | 7. Hafta - Sayfa 8

User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678
119 sonuçtan 106 ile 119 arası

Konu: Galatasaray 3-2 Karabükspor | STSL 2017/2018 | 7. Hafta

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Cevap: Galatasaray 3-2 Karabükspor | STSL 2017/2018 | 7. Hafta

Alıntı atazorlubey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir konuya değinmek isterim. maça gidenler bilir maç öncesi kadrolar anons edilirken önceden skorbord üzerinden fotbolcular ekranda gösterilirdi ki avrupa ülkelerinde de genelde bu şekilde oluyor. ancak dikkat etmişsinizdir kadromuz çok yeni olduğu için ve çoğuda yabancı olduğu için hala futbolcuları tanımıyoruz. ve anons yapılırken musleranın adı söylenirken stad inliyor diğerlerine geçince neredeyse sessizlik oluyor. Fenerbahçe maçında anons sırasında skorbord üzerinden futbolcuları göstermeleri gerekir. bunu fark edip yapmayan artık kimse o sorumlu kişi bi zahmet yapıversin. bu kadar basit bir şeyi göremeyen ve bunu yapmayı akıl edemeyen kişileri neden çalıştırırsınız anlamam. klübe kaç defa mail attım hala ses seda yok.

Böyle yapılırsa iyi olur,bilen var,bilmeyen var.

Mesala ben Maicon,Mariano,Latovichi,Fernando bunların adlarını bilmiyorum

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Defterdar abinin günahını aldım geçen saydırıyor oyunculara,başkana falan diye,Atazorlubey abiydi bunu yapan,isimleri karıştırmışım Tolgacım

Atazorlubey abiyi şimdi görünce aklıma geldi

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Yoookkkkk,hakem hatası ile yenildi onlarZaten Fb yenildigi maçları hiç kötü oynadıgı için kaybetmemiştir,hep hakem hatası onlar,hakemler olmasa 34 te 34 yaparlar;)

Ha birde ikiyüzlü 70 lik Maho demiyormuydu biz bıraktık hakemleri falan baskı altına alan açıklamalar yapmayı diye,2 gün önce bunların ismi lazım degil bir yöneticileri hakemler hakkında açıklamalar yapmış bi gazeteye,bu yaptıkları 2 yüzlülük,her geçen gün bi pislik daha ekliyorlar sicillerine;)

Red Report‏ @RedReport_ 6 dk.6 dakika önceDaha fazla

Mehmet Demirkol: Galatasaray ceza sahasına 56 kez girmiş. Fenerbahçe ilk yarıda 0, toplamda 5 defa girmiş ve bundan memnunlar.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Şu 7 haftada bana göre en faydalı oyuncumuz Fernando oldu;)

5. Likes ismail39 liked this post
    Platin Aslan atazorlubey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    HAZNEDAR
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defterdar abinin günahını aldım geçen saydırıyor oyunculara,başkana falan diye,Atazorlubey abiydi bunu yapan,isimleri karıştırmışım Tolgacım

Atazorlubey abiyi şimdi görünce aklıma geldi

Emre kardeşim ne çektik beeee hatırlasana çoğu maçta hatta her maçta ezik futbol oynamaktan, ruhsuz koşmayan futbolcuları izlemekten kendi sahamızda bile ezik top oynamaktan artık gına gelmişti. Hoş bazı arkadaşlarımız bazı futbolculara toz kondurmazken yada onları geçmişteki başarıları ile kıyaslayıp kollamaya çalışırken ben muslera haricinde herkese küfür ediyordum haklısınız. Ne yapayım benimde böyle bir huyum var konu Galatasaray olunca ve ezik bir takım görünce dayanamıyordum. Sessiz kalamıyorum maalesef başkaları gibi de kafamı kuma sokup görmemezlikten gelemiyorum. Allaha şükür de futboldan da çok iyi anlarım. Kaç defa bu oyuncularla olmayacağını başarı beklemenin hayel olduğunu söyledim ama maalesef futboldan anlamayanlar şimdi isimlerini bile ağzına almadıkları futbolcuları korudular hep yok düzelir yok şöyle olur böyle olur diye diye bizi kanser ettiler. Bak şimdi taraftar nasıl mest oluyor herkesin ağzı mutluluktan bir karış açık. Eee bak işte futboldan anlayan futbolcuları koşan futbolcuları yetenekli futbolcuları bir araya toplayınca nasıl oluyormuş bak bana her maç çok zevk alıyorum sinir olmuyorum küfür etmiyorum. Bu takım yenilse de küfür etmem niye çünkü takım ruhu var zevk veriyor yenilse ne olur. Biliyoruz ki bu takım bu sene şampiyon olacak allahın izni ile. Ama geriye dönüp bakınca Selçuk sabri hakan balta yasin ve diğerleri bu adamlara inanan onları kabullenen bir taraftar topluluğumuz vardı. Allahtan artık onlar da anladılar takım ruhu neymiş futbol neymiş. Merak etmeyin beni bu saatten sonra hakemler hariç küfür ettiğimi göremezseniz. J

WE ARE THE BEST GALATASARAY CENGİZ ŞAHİN

7. Likes Emre Akkaya, ismail39 liked this post
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı atazorlubey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre kardeşim ne çektik beeee hatırlasana çoğu maçta hatta her maçta ezik futbol oynamaktan, ruhsuz koşmayan futbolcuları izlemekten kendi sahamızda bile ezik top oynamaktan artık gına gelmişti. Hoş bazı arkadaşlarımız bazı futbolculara toz kondurmazken yada onları geçmişteki başarıları ile kıyaslayıp kollamaya çalışırken ben muslera haricinde herkese küfür ediyordum haklısınız. Ne yapayım benimde böyle bir huyum var konu Galatasaray olunca ve ezik bir takım görünce dayanamıyordum. Sessiz kalamıyorum maalesef başkaları gibi de kafamı kuma sokup görmemezlikten gelemiyorum. Allaha şükür de futboldan da çok iyi anlarım. Kaç defa bu oyuncularla olmayacağını başarı beklemenin hayel olduğunu söyledim ama maalesef futboldan anlamayanlar şimdi isimlerini bile ağzına almadıkları futbolcuları korudular hep yok düzelir yok şöyle olur böyle olur diye diye bizi kanser ettiler. Bak şimdi taraftar nasıl mest oluyor herkesin ağzı mutluluktan bir karış açık. Eee bak işte futboldan anlayan futbolcuları koşan futbolcuları yetenekli futbolcuları bir araya toplayınca nasıl oluyormuş bak bana her maç çok zevk alıyorum sinir olmuyorum küfür etmiyorum. Bu takım yenilse de küfür etmem niye çünkü takım ruhu var zevk veriyor yenilse ne olur. Biliyoruz ki bu takım bu sene şampiyon olacak allahın izni ile. Ama geriye dönüp bakınca Selçuk sabri hakan balta yasin ve diğerleri bu adamlara inanan onları kabullenen bir taraftar topluluğumuz vardı. Allahtan artık onlar da anladılar takım ruhu neymiş futbol neymiş. Merak etmeyin beni bu saatten sonra hakemler hariç küfür ettiğimi göremezseniz. J
    Abi seviyoruz seni

Benimde sinir oldugum konulardan biridir bu düzeldi düzelecek,geçmişte şöyleydi falan gibi sözler,mesala taraftar Sneijder,Selcuk için falan demişti,işte yöneticiler Sabri gibi topcuları bu kulubün evlatları diye korudular,aklın yolu bir,bunların yanlış oldugu o kadar açık ki

Futbolumuzda evet olumlu yönde kıpırdanmalar oldugu açık,istekte var oyuncularda,ha eksiklerimiz var mı var hala ama olumlu işlerinde oldugu açık.Mesala dikine top sürmeler,istekli oyun,dikine paslar,tempolu futbol bu olumlu işlerden belirgin olanları.Geçen sene sanırsam 5 gaibiyet 1 berbaerlik ile başlamışız sezona,zor maçlarda ise foyalarımız ortaya çıkmıştı,o 5 galibiyeti alırken kötü oynayarak kazandıgımız görünüyordu ama bu sene 6 galibiyeti alırken eksiklerimiz olsada geçen seneki gibi olumsuz futbol yok yani.O yüzden büyük maçlara biraz daha umutlu bakabilecegiz,sonuçlar ne olacak onu da görecegiz Milli aradan sonraEger bu maçlarda da iyi tepki verirsek işte o zaman ışık yavaştan belirmeye başlar;)

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Tabi yine söylüyorum maliyet konularını düşündügümüzde transferler hala yanlış benim gözümde,sonuçlar bunu degiştirmiyecek,ya herro,ya merro böyle bir planlama olamaz

Ve hala Özbek istifa

Platin Aslan Okan Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)

Şu 7 haftada bana göre en faydalı oyuncumuz Fernando oldu;)
    Bence Rodrigues de ilerleyen haftalarda olabilir. En azından, bu adamdan zarar etmeyiz
    "Edepli edebinden susar, edepsiz de ben susturdum sanar." (Hz Mevlana)

Bronz Aslan
    Yer
    Augsburg
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tabi yine söylüyorum maliyet konularını düşündügümüzde transferler hala yanlış benim gözümde,sonuçlar bunu degiştirmiyecek,ya herro,ya merro böyle bir planlama olamaz

Ve hala Özbek istifa
    emrecim seni everelim en iyisi, yoksa senin relaks olacagin felan yok.
    saka maka, bu sistem tutarsa özbek ve ekibi kazanir, e haliyle bizde kazaniriz. o yüzden tadini cikarmaya calis derim ben

Altın Aslan ismail39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    2
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Alıntı Arnavut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım bunu ama nedenini merak ettim
    Yalan olmasın bir kardeşim yazmıştı. KONYA cezalı maç seyircisiz diye. Bende ona güvenerek yazdım. KOnya'nın cezalı olduğunu da bilmiyorum ama benim gözümden mi kaçtı diye de düşündüm.Yanlışsa hepinizden özür dilerim..

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı Okan Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Rodrigues de ilerleyen haftalarda olabilir. En azından, bu adamdan zarar etmeyiz
    3,5 e almıştık sanırsam,kötü oynasa dahi belli yetenekleri oldugu için yine bu fiyatlara satabiliriz,iyi oynarsa da ucu açık paranın

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı Ismail Keles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emrecim seni everelim en iyisi, yoksa senin relaks olacagin felan yok.
    saka maka, bu sistem tutarsa özbek ve ekibi kazanir, e haliyle bizde kazaniriz. o yüzden tadini cikarmaya calis derim ben

Relaks olmama yardımcı olacaksa hemen dügün dernek kurulsun o zaman

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Geçen televizyonun radyo yayınlarını gezinirken bu ilahiye denk geldim,yıllar önce dinledigim bir ilahiydi,makamı falan çok güzel,dinlemenizi tavsiye ederimÖzellikle geceye yakın ruhunuz sakinken dinleyince etkliyor baya,insanın içi huzur doluyor;)

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

İlgilenen renkdaşlarımıza duyurulur;)

Red Report‏ @RedReport_ 2 sa.2 saat önceDaha fazla

3 Maç Tek Bilet!G.Saray’ın 9-11-13.Haftalarında karşılaşacağı Fenerbahçe-Gençlerbirliği ve Alanyaspor maçlarının biletleri satışa çıkıyor.

Red Report‏ @RedReport_ 1 hr1 hour agoDaha fazla

@RedReport_ adlı kullanıcıya yanıt olarak
    3 Maç Tek Bilet kampanyası kapsamında GS Bonus Card sahiplerine 3 Ekim Salı Günü satışa çıkarken, 5 Ekim Perşembe günü genel satışa çıkacak.

Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)