Bursaspor 1-2 Galatasaray | STSL 2017/2018 | 6. Hafta - Sayfa 10

User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk 12345678910
143 sonuçtan 136 ile 143 arası

Konu: Bursaspor 1-2 Galatasaray | STSL 2017/2018 | 6. Hafta

Platin Aslan Okan Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)

Cevap: Bursaspor 1-2 Galatasaray | STSL 2017/2018 | 6. Hafta

Alıntı ali-korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi alman takımı kötü oynayabilir ama ben hayatımda top oynamayı bilmeyenlerin bir araya gelmiş gibi oynayan bi alman takımı görmedim.bunda kesinlikle 8jk nin bi oyun planı yok.bu rezil futbola rağmen saçma sapan gollerde kaçırdılar.buyüzden yazdım 8jk fena patlayabilir diye
    Tuhaf oynuyorlar Di mi.. Bazen çok acemiler bazen bayern gibi oynuyorlar...
    "Edepli edebinden susar, edepsiz de ben susturdum sanar." (Hz Mevlana)

Altın Aslan ali-korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

porto büyük avantaj yakaladı.tahminimce lider bitirir grubu.monacoda 2. bitirir.monaconun bi aksilik felan yaşamazssa 8jk maçlarını rahat alacaklarını tahmin ediyorum.portoda maçlarını alır.
    3. olma yarışında alman takımı avantajı kullanamadı.ama futbol bu belli olmaz ,bi bakarsın gol olup yağarlar kendi sahalarında kargalara.
    8jk nin iştahına kazanma isteği var o ayrı bişey ama 8jk şu iki cl maçında galibiyeti kesinlikle haketti demek bence yanlıştır.buyüzden çekirge misali olduğunu düşünüyorum.kargaların taraftarlarının uykudan uyandırılmasına az bi zaman var diye tahmin ediyorum.

zaten ligte de f5 e nasıl kaybettirdilerse ,lig yarışındanda öyle kopartacaklar kargaları tahminimce.kargaların parlama ömrünün sonlarına doğru gidiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Okan Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuhaf oynuyorlar Di mi.. Bazen çok acemiler bazen bayern gibi oynuyorlar...
    tuhaf değil futbol bile oynamadılar,kargalar resmen al at dedirtecek pozisyonlar verdi.açıkçası kargaların takımını tutmuş olsaydım pek umutlanmazdım.geçen yılda napoli benfica grubunda bi iki maç parladılar ama rakipler noluyor bize biz bu takıma mı kaptıracaz turu deyip kendilerine gelince adamları saf dışı bıraktılar.

tahminim aşağı yukarı gene böyle bi durum olabilir.monacoyla kargaların çöküşü başlayabilir gibi.

Altın Aslan ismail39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Blog Girişleri
    2
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Allah'ın selamı üzerinize olsun. Sağlığınız , keyfiniz yerinde dursun. kargalar 2-0 ile maçı bitirdi. İlk yarıyı seyrettim fena değildiler.2. yarı rakip çok kaçırmış. Merak etmeyin bu turu geçseler bile 2. turda kanatlarını çok yolarlar bir daha da uçamazlar..

Gümüş Aslan bosbirakutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı ali-korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tuhaf değil futbol bile oynamadılar,kargalar resmen al at dedirtecek pozisyonlar verdi.açıkçası kargaların takımını tutmuş olsaydım pek umutlanmazdım.geçen yılda napoli benfica grubunda bi iki maç parladılar ama rakipler noluyor bize biz bu takıma mı kaptıracaz turu deyip kendilerine gelince adamları saf dışı bıraktılar.

tahminim aşağı yukarı gene böyle bi durum olabilir.monacoyla kargaların çöküşü başlayabilir gibi.
    Beşiktaş lider çıkar bu gruptan renkdaş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Ismail Keles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada bjkyi kutluyorum, ilk yari itibari ile müthis oynuyorlar. Almanyada yasiyorum leipzigin ne kadar iyi oynayabildigini düsünürsem hayretler icindeyim

Gesendet von iPad mit Tapatalk
    Alıntı bosbirakutusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş lider çıkar bu gruptan renkdaş.
    Rakiplerine bagli renktas.rakipleri silkelenirse ki bunu bekliyorum o zaman isler degisebilir.monacoyla yapacaklari iki macta nerde olacaklarini net bi sekilde gorebiliriz.monaconun yarisi birakacagini hic ama hic sanmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Benim moralimi bozan biz cl ye gidersek gene yabanci kisitlamasi meselesi onumuzu tikayacak.cl de iyi giderken yabanci siniri cikmasaydi ciddi basarilar yasayabilirdik.8jk bence bu avantaji degerlendiremedi.daha gecen yil gruptan bile cikamadilar.
    Juve real grubuna dusmelerini isterdim

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Dün ki maçta BJK nin ilk 15-20 dk da üstünlügü vardı,sonra ilk yarı bitene kadar oyun dengeli geçti diyebiliriz,BJK golleri öyle dklarda buldu ki bundan iyisi olamazdı heralde kara kargalar adına2. yarı ise Lepzing oyunu domine etti diyebiliriz,posizyonlarda buldular,BJK nin golü yememesi mucize gibi birşeydi,Porto maçından sonra 2. kısmetli gecelerini yaşadılar.Lepzing,Porto gibi de degildi,Porto sadece kanatlardan iniyordu,Lepzing ortandan da gelmeyi denedi,böyle oluncada BJK zorlandı,Lepzing harbi boş takım degilmiş,yanlız defansları saglam gözükmüyor,özellikle de stoper bölümüŞimdi BJK liler diyebilir biz geri çekildik,kontrollü oynadık,yanlız geri çekilmeninde bir şekli olur,ne biliyim arada kontraya çıkarsın,paslaşırsın,iyi defans yaparsın,BJK bu 3 ünü de yapamadı,BJK nin özellikle ortasahası oyundan çok düştü.

Ali abi dedigin gibi BJK de evet iştah var,evet takım oyunu var ama bu 2 maçta şansları da baya yanındaydı.Birdaha ki maç Monaco nun sahasında,Monoca,BJK yi yener diye düşnüyorum,Lepzingte,bence Porto maçında 1 adım önde.Sonra iş gelir 4. maçlara,eger BJK o maçı alırsa gruptan çıkar bence,berabere falan biterse işler kesat olurZaten ne milli takım bazında,ne de gruplarda hiçbir Türk takımı öyle rahat rahat çıkamamıştır,çıkılıncada son nefeste falan olmuştur,BJK nin havası muhakkak sönecektir;)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler