8ELÇUK İNAN MESELESİ

User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 8ELÇUK İNAN MESELESİ

Demir Aslan 8.İNAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

8ELÇUK İNAN MESELESİ

Üzülüyorum beyler, üzülüyorum. Hem de çoook. 8elçuk İnan nefretine çok üzülüyorum. Tv kanallarındaki yorumcu bozuntularından tutunda sosyal medya sakinlerine kadar......Yerli futbolcu olarak transfer edilen ve uzun yıllar istifade edilen kaç futbolcu gösterilebilir ki?

Son yıllarda performansında düşme olmuştur, kabul. (ki bu durum takımın genel havasıyla doğru orantılı bence) Takım içi huzursuzluğa sebebiyet vermediği sürece sırf bu sebepten bir futbolcuya bu kadar cephe alınır mı yahu? Ayıptır ayıp.

Takım içi guruplaşma filan mı yapıyo, huzur mu bozuyor ne yapıyor ? Var mı böyle birşey reisler? Varsa söyleyin. Varsa hee tamam o zaman, haklılarmış derim.

Evet 8elçuk defteride kapanacak elbet birgün. Tugay gibi, Bülent gibi. v.s. Ama böyle kapanmamalı. Bu hiç hoş değil.

Emre Akkaya, benim üye adımı da 8.İNAN olarak değiştir canım kardeşim.
    Konu 8.İNAN tarafından (12.09.17 Saat 11:09 ) değiştirilmiştir.

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Cevap: 8ELÇUK İNAN MESELESİ

Degiştirdim abi

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Beni en çok hala Selcuk gibi degerler zor gelir,alt yapıya ne anlatacakmışız,bir oyuncu formsuz olamazmı v.b. diye savunmalar kızdırıyor,bunu Hamzaoglu da söylemiş bugün,taraftardan azınlık kısmıda dile getiriyor,çevremde var 1-2 kişi.

Kardeşim evet formsuz olabilir bir topcu ama bu 3 sene sürebilirmi,Selcuk çıkart tek tük birkaç maçı bunlar haricinde bir cacık yapdıgı yok,yaralı parmaga işedigi yok,birde üstüne bonuslarla 3,5 a yakın para adlıgını düşünce daha da ayar oluyor insan,daha da göze batıyor

Ultraslan açıklama yapmış ama bunda adaletli olmadıklarını düşnüyorum,mesala Sneijder bu adamda 2 senedir yoktu sahada ama ona tek bir laf söylemediler,neden çünkü o yıldız,onun 10 sene kötü oynama hakkı var.Neyse ki gitti de beni eleştiri mesajları yapmaktan kurtardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[QUOTE=Emre Akkaya;1618100]Degiştirdim abi[/QUOTE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim evet formsuz olabilir bir topcu ama bu 3 sene sürebilirmi,
    3 Senede kim iyiydi ki bir Selçuk kötüydü?

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı 8.İNAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 Senede kim iyiydi ki bir Selçuk kötüydü?
    Abi böyle söylenirse her topcuya işin içinden çıkılmaz ki ama,kendine bakmadıgı ortada degil miZaten düşünsenize bir takım kötü oldugu zaman birazcık kıpardanan topcu hemen dikkat çeker,bizde Selcuk,Sneijder falan çok düşüklerdi formları ne yazık ki.

Gitsin kralın yanına,kral olsun TS deBirde şu var,malesef ülkemizdeki topcuların birçogu gidecegi zamanı bilmiyorlar,tatlı geliyor para ya da şöhret,vaktinde giden topcuya iyi bir örnek Olcay,adamın misyonu bitti BJK de,gitti TS de fena da fayda saglamıyor,hem BJK kazanıyor bu durumdan,hem TS,hem de Olcay,şimdi Olcay BJK de iyi hatırlanacak,ama misal Selcuk çok da iyi anılmıyacak,dedigim gibi tadında,zamanında bıraksaydı iş degişik olurdu

Selcuk un geçmişte elbette katkıları oldu bize,bunu da inkar etmiyorum;)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

[QUOTE=Emre Akkaya;1618107]Abi böyle söylenirse her topcuya işin içinden çıkılmaz ki ama,kendine bakmadıgı ortada degil miZaten düşünsenize bir takım kötü oldugu zaman birazcık kıpardanan topcu hemen dikkat çeker,bizde Selcuk,Sneijder falan çok düşüklerdi formları ne yazık ki.

Gitsin kralın yanına,kral olsun TS deBirde şu var,malesef ülkemizdeki topcuların birçogu gidecegi zamanı bilmiyorlar,tatlı geliyor para ya da şöhret,vaktinde giden topcuya iyi bir örnek Olcay,adamın misyonu bitti BJK de,gitti TS de fena da fayda saglamıyor,hem BJK kazanıyor bu durumdan,hem TS,hem de Olcay,şimdi Olcay BJK de iyi hatırlanacak,ama misal Selcuk çok da iyi anılmıyacak,dedigim gibi tadında,zamanında bıraksaydı iş degişik olurdu

Selcuk un geçmişte elbette katkıları oldu bize,bunu da inkar etmiyorum;)[/QUOT

Aldım seni de kara listeye.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

[QUOTE=8.İNAN;1618110]
    Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi böyle söylenirse her topcuya işin içinden çıkılmaz ki ama,kendine bakmadıgı ortada degil miZaten düşünsenize bir takım kötü oldugu zaman birazcık kıpardanan topcu hemen dikkat çeker,bizde Selcuk,Sneijder falan çok düşüklerdi formları ne yazık ki.

Selcuk un geçmişte elbette katkıları oldu bize,bunu da inkar etmiyorum;)[/QUOT

Aldım seni de kara listeye.

Altın Aslan Osman Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    tanrı dağı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)

Kovun gitsin bu selçuğu yarardan çok zararı var

Tapatalk kullanarak iPhone 7 aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)