Galatasaray 4-1 Kayserispor | STSL 2017/2018 | 1. Hafta - Sayfa 22

User Tag List

Sonuçlar: Deneme

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Den

0 0%
  • E

0 0%
  • Me

0 0%
Sayfa 22/22 İlkİlk 12345678910111213141516171819202122
330 sonuçtan 316 ile 330 arası

Konu: Galatasaray 4-1 Kayserispor | STSL 2017/2018 | 1. Hafta

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Cevap: Galatasaray 4-1 Kayserispor | STSL 2017/2018 | 1. Hafta

Alıntı Okan Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu foto unutulmaz renktaşlar. Attığı goller, özellikle gol sevinci muazzam. Umarım iyi performans göstererek futbolu bizde bırakır. Futbolcudaki hırs nasıl da belli oluyor değil mi...
    Gomis hırs bakımından sanki Melo nun forvet versiyonu gibi duruyorTabi Melo gibi deli degil orası ayrı

Bronz Aslan
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Arnavut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum.Bizi mahvedebilecel bozabilecek su anda tek kişi gelirse arda olur.Tolga cigercinin gidip selcukla attıgı golu kutlaması bile rahatsız etti.arda gelirse selcuk&arda çetesi kurulur.
    Aynen söylediğin gibi Selçuk gitsin diye bakarken çıbanın başı Arda gelirse işimiz sakat. Yılardır bozuk sistemi ve kadroyu bu transfer döneminde paraya kıyıp yıkma yolunda adım atmışken Arda gelirse o zaman o harcanan paralar boşa gider. Milli takımı bile bozan çete bizide dağıtır.

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Red Report‏ @RedReport_ 4 sa.4 saat önceDaha fazla

GS, Kayserispor maçında ikili mücadelelerin % 71'ini kazanırken isabetli pas başarısı % 64 oldu. Paslarin % 69'u dikine.(beIN Haberler)

Platin Aslan
    Yer
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı karna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim en büyük korkum Ardanın gelmesi. Medya Ardayı bize itelemek için uğraşıyor. Takım iyi hızlı oynuyor. Koşuyor pres yapıyor. Herşeyden önce takım.

Arda gelirse Selçukla bu takımı mahfederler. Selçuk şuan belki bişey yapamıyor ama Ardada gelirse iş sakat olur. Bedavada gelse Ardayı istemiyorum. Futbolu bile bu takım için tartışılır ki karakter olarak istemem.

Asomoah ve Vida gelsin transferi kapatalım. Ben başka birşey istemiyorum. Tek Asamoaha bile razıyım.

Arda gelirse bendeki olumlu hava tamamen kaybolacak.
    Her cümlesine katılıyorum, cepten yazmak zor oluyordu, iyi oldu bu sağol 😊
    Konuşulan rakamlar zaten ardayı imkansız hale getirmiş neyseki

Dişi Aslan kader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Tatildeyidim geçen hafta tatilde interneti açmam yeni açıp yazıları okuyorum zevkle Ndiaye ve fermando transferlerinden sonra dayanamayıp çocuklara kombine almıştım çoşmuşlar maçta. Macı seyrettim ben de naçizane görüşlerimi yazayım. Takıma yardımlaşma gelmiş. (Yasin ve bruma kulaklarınız çınlasın) takıma dikine oyun gelmiş hızlı oyun gelmiş ( Selçuk kulakların çınlasın) takıma nihayet sağ bek gelmiş gomiz le vuruş tekniği Ndiaye ile pres oyunu çift yönlü oynama gelmiş bilmiyorum çok mu abartıyorum ama takımı çok beğendim belgandada şüphem vardı ama gayet iyi takımı yönetti bencillik yok takımda bir de büyük maçlarda test edersek daha iyi anlayacağız devre arasında Erman Toroğlu nu izledi gomiş insan değil diyor çok güldüm hadi inşallah hep böyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı kader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatildeyidim geçen hafta tatilde interneti açmam yeni açıp yazıları okuyorum zevkle Ndiaye ve fermando transferlerinden sonra dayanamayıp çocuklara kombine almıştım çoşmuşlar maçta. Macı seyrettim ben de naçizane görüşlerimi yazayım. Takıma yardımlaşma gelmiş. (Yasin ve bruma kulaklarınız çınlasın) takıma dikine oyun gelmiş hızlı oyun gelmiş ( Selçuk kulakların çınlasın) takıma nihayet sağ bek gelmiş gomiz le vuruş tekniği Ndiaye ile pres oyunu çift yönlü oynama gelmiş bilmiyorum çok mu abartıyorum ama takımı çok beğendim belgandada şüphem vardı ama gayet iyi takımı yönetti bencillik yok takımda bir de büyük maçlarda test edersek daha iyi anlayacağız devre arasında Erman Toroğlu nu izledi gomiş insan değil diyor çok güldüm hadi inşallah hep böyle

Hoşgeldin Kader Abla;)

En çok dikkat çeken şey sanırım dikine oyun ve hızlı oyun oldu

Platin Aslan
    Yer
    Istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Eskiden 1. bölgeden 2. bölgeye pas atılamıyordu. Çünkü 2. bölgedeki oyuncunun 10 mt yakınında biri varsa kaptırma korkusundan hemen tek pas geri veriyordu, bazen de kaptırıyordu. Bu korku öyle sindi ki takıma kimse topu alıp arkasına yanına dönmeyi bile düşünmemeye başladı. Böyle olunca pas veren adam da (misal selçuk) bomboş birini görmediği sürece yan pasa kaçtı sürekli. Kilitlemesi en kolay takım haline geldik yardımlaşmadığımız için, brumanın şinonun ayağına bakar hale geldik.
    Oysa bunun çalışması o kadar basit ki, 2 yıldır eziktaşa bikaç maç baksan anlarsın. Topu isteyen 1 kişi değil 2 yada 3 kişilik oyuncu grubu olacak, topu alan da geriye değil yanındaki boş adama tek pas yapacak.
    Bu hızlı oyunla rakibi eksiltip dengesini bozarsın, ki ndiaye bunu dahada farklı yoldan yapıyor. Direk yanıltıp geçiyor arkasındakini.
    Ben 30 unu geçmiş üst düzey bi orta saha isem, GSda kaptan isem, 3 senedir hocalarım bu soruna çözüm bulmadıysa o arkadaşlarımın her gün kafasına işler kendim çözerdim. İşte selçuğun asıl eksik yanı budur, taraftarın uyarılarını bile anlamadı, hiçbir zaman sorun teşhis edip çözmeye çalışan gerçek bir kaptan olmadı.

Platin Aslan
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kayseri macı ile alakalı bir detay anlatayım ki cogu bunu onemsemez ama ben bunu onemserim.kucuk bir detay ama cok sey anlatır.onceden mesela ataga cıkarken topa sahip oyuncu pasi verirken arkadasına direk oyuncunun olsugu yerde atıyordu ama bu sefer dikkat ettim pasi veren oyuncu topu onune atıyor yani oyuncuyu ataga dogru koşturuyor.bilmiyorum anlatabildimmi ama bu detay bile gelen oyuncuların yan pas geri pas degil kaleye yaklasmaya çalıştıklarını gosteriyor.birde akıllılar beyinlerini daha cok kulanıyorlar.

Bronz Aslan draft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı attack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden 1. bölgeden 2. bölgeye pas atılamıyordu. Çünkü 2. bölgedeki oyuncunun 10 mt yakınında biri varsa kaptırma korkusundan hemen tek pas geri veriyordu, bazen de kaptırıyordu. Bu korku öyle sindi ki takıma kimse topu alıp arkasına yanına dönmeyi bile düşünmemeye başladı. Böyle olunca pas veren adam da (misal selçuk) bomboş birini görmediği sürece yan pasa kaçtı sürekli. Kilitlemesi en kolay takım haline geldik yardımlaşmadığımız için, brumanın şinonun ayağına bakar hale geldik.
    Oysa bunun çalışması o kadar basit ki, 2 yıldır eziktaşa bikaç maç baksan anlarsın. Topu isteyen 1 kişi değil 2 yada 3 kişilik oyuncu grubu olacak, topu alan da geriye değil yanındaki boş adama tek pas yapacak.
    Bu hızlı oyunla rakibi eksiltip dengesini bozarsın, ki ndiaye bunu dahada farklı yoldan yapıyor. Direk yanıltıp geçiyor arkasındakini.
    Ben 30 unu geçmiş üst düzey bi orta saha isem, GSda kaptan isem, 3 senedir hocalarım bu soruna çözüm bulmadıysa o arkadaşlarımın her gün kafasına işler kendim çözerdim. İşte selçuğun asıl eksik yanı budur, taraftarın uyarılarını bile anlamadı, hiçbir zaman sorun teşhis edip çözmeye çalışan gerçek bir kaptan olmadı.
    Top almamak için rakip arkasına saklanan futbolcularımız vardı...

Altın Aslan melih1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Alıntı attack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1905

Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Alıntı Arnavut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri macı ile alakalı bir detay anlatayım ki cogu bunu onemsemez ama ben bunu onemserim.kucuk bir detay ama cok sey anlatır.onceden mesela ataga cıkarken topa sahip oyuncu pasi verirken arkadasına direk oyuncunun olsugu yerde atıyordu ama bu sefer dikkat ettim pasi veren oyuncu topu onune atıyor yani oyuncuyu ataga dogru koşturuyor.bilmiyorum anlatabildimmi ama bu detay bile gelen oyuncuların yan pas geri pas degil kaleye yaklasmaya çalıştıklarını gosteriyor.birde akıllılar beyinlerini daha cok kulanıyorlar.
    Haklısın, önemli bir ayrıntı

Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Alıntı kader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hoşgeldin, Kader abla Sen kendine almadın mı ;)

Tespitlerin yerinde ama bu dediklerini üst üste görmek lazım diğer maçlarda da bakalım Kayseri'nin bir etkisi miydi bu ;)

Altın Aslan ali-korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

dikkatimi bişey çekti,drogbalı şınolu dönemde oynadığımız maç bittikten iki gün sonra önümüzdeki diğer maçın sayfası aktif edilip biten maçın sayfası dondurulurdu,bugün osmanlısporla maç var ama hala bu başlık açık ama osmanlı maçının başlığı yoruma kapalı.iki sezon ki kötü futbol forumuda bayaa etkilemiş

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı ali-korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dikkatimi bişey çekti,drogbalı şınolu dönemde oynadığımız maç bittikten iki gün sonra önümüzdeki diğer maçın sayfası aktif edilip biten maçın sayfası dondurulurdu,bugün osmanlısporla maç var ama hala bu başlık açık ama osmanlı maçının başlığı yoruma kapalı.iki sezon ki kötü futbol forumuda bayaa etkilemiş
    Malesef

Hemen akvitite ediyorum başlıgı

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler