Yaz Transfer Nöbeti | 2017/2018 Sezonu - Sayfa 149

User Tag List

Sonuçlar: Yönetim transferlerde başarılı mı? Divan Kurulu takıma nasıl yansır?

Katılımcı sayısı
27. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Transferlerde başarılı, Divan Kurulu toplantısı takıma olumlu etki eder.

0 0%
  • Transferlerde başarılı, Divan Kurulu toplantısı takıma olumsuz etki eder.

0 0%
  • Transferlerde başarısız, Divan Kurulu toplantısı takıma olumlu etki eder.

0 0%
  • Transferlerde başarısız, Divan Kurulu toplantısı takıma olumsuz etki eder.

0 0%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

Konu: Yaz Transfer Nöbeti | 2017/2018 Sezonu

Platin Aslan
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cevap: Yaz Transfer Nöbeti | 2017/2018 Sezonu

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arnavut abi bunu her zaman söylerim,kötüden örnek olmaz,yani bizim yanlışla onların yanlışını kıyaslayınca bizim yanlış dogru olmuyor,bizimkide yanlış,onların ki de yanlışAyrıca bizde de var onlarınkine benzer,32 yaşındaki Gomis 4,5 alacak.

Bizim de normal degil ama onların daha kötü falan dersen daha anlaşılır olabilir işte o zamanSen muhtemelen 2. yazdıgımı demek istedin;)
    Emre kardesim haklısın fazla veriyoruz ama demek istedigim sey su:piyasa boyle tr liginde batıgın zaman 4 buyuk takım parayı boyle veriyor yoksa kimse kalkıp tr liginde gelip oynamaz yani bahsettigimiz oyuncular.bi gelecek gormuyorlar para dısında.yanancıların maaşları cok cok yuksek.katar yada cin ligi gibi tr de.

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı Arnavut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre kardesim haklısın fazla veriyoruz ama demek istedigim sey su:piyasa boyle tr liginde batıgın zaman 4 buyuk takım parayı boyle veriyor yoksa kimse kalkıp tr liginde gelip oynamaz yani bahsettigimiz oyuncular.bi gelecek gormuyorlar para dısında.yanancıların maaşları cok cok yuksek.katar yada cin ligi gibi tr de.
    Yani fazla para istiyorlar dogru ama buna ligin kalitesizligi dışında bizde fırsat veriyoruz,buranın çok para dagıttıgını duyan kapıyı yüksekten açıyor haliyle,gelmiyorlarsa gelmesinler.Ama uygun oyuncularda var parasal yönden,misal Lens,misal Elia,misal Elmander,misal Babel,misal Ciskkoho,misal Adriano,misal Asamoah v.b.yani ben katılmıyorum iyi oyuncu almak için illa çok para saçman gerekir diye,yeter ki araştır ve yeterki durman gereken sınırı bil,emin ol şu verdigimiz paraların yarısını bile zor alırlar başka yerlerden,Sneijder örneginde oldugu gibi.Bu iyi oyunculara birde scout ve alt yapıdan gençler ekle al sana gül gibi kadro.

Valla bu anlayış degişmezse kulüplerde ve taraftarda sürekli bir batış yaşanır ekonomik yönden,öyle de oluyor zaten,çünkü saçılan paraların bir karşılıgı yok

Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Benim düşünceme göre yılda 3-3,5 alan 1-2 oyuncu olmalı en fazla takımda,bunun üstündeki rakamalra isityorsa hakediyor olsun yine oyuncu alınmamalı,bi sınırımız olmalı yani.Bunun dışında misal ortasahaya ve forvet hattına yılda 1,5 ila 2,5 arası alacak iyi oyuncular ekle,yok mu paralara alınacak iyi oyuncualr,yıgınla vardır,tabi araştırmayı,alabilmeyi becerebilirsen.Sonra bu iyilere işte ekle scout ve alt yapıdn bir kaç genç daha ne olsun

Benim transferde özet oalrak düşüncem böyle,böyle yaparsak,dogru oyuncualrda bulabilirsek maddi,manevi yönden bir avantaj olur,hatta başarı gelmediginde bile bir avantaj olur,misal pahalı takımla 20 zarar edecek iken böyle makul fiyatlı kadroda 5 zarar edersin.Ben bizim eski başkanın dedigine katılıyorum,dogru düşünmek pahalı düşünmek degildir,bu laf çok önemli;)

Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Bakalım yarın TS ve BJK ne yapacak.Yarın TS ve Antalyalıyım;)

Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Arnavut abim isyanım sana degil yanlış anlamaAnladım ben senin ne demek istedigini.

Benim düşüncem genel olarak böyle son 4-5 senedir,biliyorsunuz zaten;)

Platin Aslan
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bakalım yarın TS ve BJK ne yapacak.Yarın TS ve Antalyalıyım;)
    İnş ikisi de yenirler.Asıl bakalım pazartesi biz ne yapacagız nerdeyse 7-8 yeni oyuncu ile oynayacagız.Yepyeni bir kadro.Bakalım bu calısma surecinde oyuncular birbiri ile nasıl oynayacak nasıl mucadele edecek.Bem acıkcası bir kac hafta oyuncular alısana kadar biraz korkuyorum.Ama kazanmamız bu ilk maclarda cok onemli.sonra baya baya bi havaya gireriz kimse durduramaz bizi.Daha bu takıma feghouli belki de kwadwo asamoah katılacak.ama her seye ragmen en buyuk korkum selcuk.Selcuk oynarsa tum oyuncuları etkiler oyundan dusurur moralleri cokertir.

Platin Aslan
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arnavut abim isyanım sana degil yanlış anlamaAnladım ben senin ne demek istedigini.

Benim düşüncem genel olarak böyle son 4-5 senedir,biliyorsunuz zaten;)
    Yok kardesim nedemek.sana katılıyorum bana kalsa altyapıya onem veririm ve alacagım yabancı oyuncuları da skout transferi yaparım genc ama vaadeden oyuncular.ben kendim taraftar olarak sabrederim 3-4 sene.sonra bilirim ki bu takım basarılı olur.

Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

İnş ikisi de yenirler.Asıl bakalım pazartesi biz ne yapacagız nerdeyse 7-8 yeni oyuncu ile oynayacagız.Yepyeni bir kadro.Bakalım bu calısma surecinde oyuncular birbiri ile nasıl oynayacak nasıl mucadele edecek.Bem acıkcası bir kac hafta oyuncular alısana kadar biraz korkuyorum.Ama kazanmamız bu ilk maclarda cok onemli.sonra baya baya bi havaya gireriz kimse durduramaz bizi.Daha bu takıma feghouli belki de kwadwo asamoah katılacak.ama her seye ragmen en buyuk korkum selcuk.Selcuk oynarsa tum oyuncuları etkiler oyundan dusurur moralleri cokertir.
    TS de yenilsin diyorsun demekBen lige heyacan gelsin diye yensin istiyorum,yoksa TS yi de sevmem tabi;)

İlk başlarda dedigin gibi yeni takım olma olayından dolayı oyundan ziyade skor önemli,skor demek moral demek,daha çabuk kaynaşmalarına yardımcı olur.Bi 2-3 ay kadar takıma sabretmeliyiz.Selcuk a gelirsek,heralde bu maçta oynamıyacakBen Kayseri maçını alırız diye düşünüyorum,2-1 ya da 3-1;)

Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Volkan ın yedigi golü gördünüz mü,komedi

Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Yok kardesim nedemek.sana katılıyorum bana kalsa altyapıya onem veririm ve alacagım yabancı oyuncuları da skout transferi yaparım genc ama vaadeden oyuncular.ben kendim taraftar olarak sabrederim 3-4 sene.sonra bilirim ki bu takım basarılı olur.
    Futbolda takım olmak çok önemli,isterse kadro iyi olmasın takım olununca belli noktalara gelinebiliyor,işte bu takım olan takımın aralarına birkaç tane de kalite yerleştirirsen başarı neden gelmesin ligde ve Avrupada,96-2000 kadrosu öyle kurulmadı mı

Platin Aslan
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Futbolda takım olmak çok önemli,isterse kadro iyi olmasın takım olununca belli noktalara gelinebiliyor,işte bu takım olan takımın aralarına birkaç tane de kalite yerleştirirsen başarı neden gelmesin ligde ve Avrupada,96-2000 kadrosu öyle kurulmadı mı
    Bizim su an kadar yaptıgımız transferleri bence hem insan olarak hem kalite tecrube olarak hepsi cok iyi.Yıldız yok ama hepsi birer takım oyuncusu.ben bunu cok onemsiyorum.Kimse ben buyugum yıldızım abilik taslamak vs yok.bu hızlı bir sekilde takım olmamıza yardımcı olacak.farkındaysanız da medya da belli bir oyucudan bahseden yok.kavga yok takımda.gruplasma yok.bunlar cok onemli seyler.bence bu sezon bizim adına da taraftarın gonlune giren de Ndiaye olacak.bu sene N diayenin senesi olacak.tek kutu yani Ndiaye nin sozlesmesinde 18 mil euro serbest kalma maddesi var.

Platin Aslan
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Medya bile su an kadar bir oyuncumuzu on plana cıkaramıyor bu cok onemli.

Yer
    Tokat
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Bizim su an kadar yaptıgımız transferleri bence hem insan olarak hem kalite tecrube olarak hepsi cok iyi.Yıldız yok ama hepsi birer takım oyuncusu.ben bunu cok onemsiyorum.Kimse ben buyugum yıldızım abilik taslamak vs yok.bu hızlı bir sekilde takım olmamıza yardımcı olacak.farkındaysanız da medya da belli bir oyucudan bahseden yok.kavga yok takımda.gruplasma yok.bunlar cok onemli seyler.bence bu sezon bizim adına da taraftarın gonlune giren de Ndiaye olacak.bu sene N diayenin senesi olacak.tek kutu yani Ndiaye nin sozlesmesinde 18 mil euro serbest kalma maddesi var.
    O kısmı öyle tabi;)Bir tek Maicon u bilmiyorum ben.

Ndaiye yetenekli bir oyuncu,bunu Osmanlı da gördük zaten,ayrıca sempatik gelmesinde ki en önemli nokta Selcuk u kesiyor olması

Platin Aslan
    Yer
    Istanbul
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

18 milyon çok sorun değil, 20-30 milyona kaç futbolcu sattık ki 😊 18 veren babayiğit çıkarsa hemen şimdi bile alsın gitsin, kaldıki çok genç bi oyuncu değil

Gümüş Aslan bosbirakutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ah Burak ah. seni beğenmeyenlere selam olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (1 üye ve 6 konuk)

1. ozann

Bu Konudaki Etiketler