TTArena Muhabbet Cafe III - Sayfa 90

User Tag List

Sayfa 90/90 İlkİlk ... 40616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990
1342 sonuçtan 1.336 ile 1.342 arası

Konu: TTArena Muhabbet Cafe III

Altın Aslan Emre Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Cevap: TTArena Muhabbet Cafe III

Alıntı melih1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ne yav baya rezil oynuyorum. Dediğin yerde oynadım tamamlayamıyorum etabı sürekli sonuncu oluyorum

İlk başalrda böyle oluyor ama zamanla insan alışıyor

2. Likes melih1905 liked this post
    Altın Aslan melih1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    11 Thread(s)

Alıntı Emre Akkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İlk başalrda böyle oluyor ama zamanla insan alışıyor
    Eski çocukluğum aklıma geldi. Atarim vardı sürekli oynardım, üstünde 3000 in 1 yazıyordu ama onun 10'da 1'i kadar oyun yoktu

En sevdiklerim tabiki Mario, Tank oyunu vardı kale inşa ediyordun. Olimpiyat oyunları vardı, Circus vardı , sonra Bomberman , Temel reis, ve tabiki efsaneler efsanesi Contra )

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Melih şimdi yemege gitmem lazım,gelirim 20 dk ya

5. Likes melih1905 liked this post
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Alıntı melih1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski çocukluğum aklıma geldi. Atarim vardı sürekli oynardım, üstünde 3000 in 1 yazıyordu ama onun 10'da 1'i kadar oyun yoktu

En sevdiklerim tabiki Mario, Tank oyunu vardı kale inşa ediyordun. Olimpiyat oyunları vardı, Circus vardı , sonra Bomberman , Temel reis, ve tabiki efsaneler efsanesi Contra )
    Bizde çocukluk aklı işte inanırdık,çok oyun var sanırdık

Saydıgın oyunlar içinde en sevdigimden daha az sevdigime dogru sıralama yaparsam;

Mario
    Tank
    Contra
    Olimpiyat
    Circus
    Temel Reis
    Bomberman

Ben 4 tane oyunun hastasıydım,hala da olsun oynarım,atarim var,7 tane falan da kasetim var.Bu 4 oyun:Batman ve Robin,mutfakta,buzdolabında,kilerde falan yaratıklarla karşılaşır onları öldürmeye çalısırdın,bölüm sonunda da canavarlar olurdu.2. si sopalı Mario,karşına mantarımsı şeyler gelirdi onları sopnla öldürürdüm,kalp falan gelir onları alırdın,bölüm sonunda canavarlar olurdu.3. sü Goal 3,anlatmaay gerek yok zaten.4. sü ise Advanture İsland.

7. Likes melih1905 liked this post
    Gümüş Aslan Murat Söyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Çok keyifle izledim

9. Likes Emre Akkaya liked this post
    Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

Maraşta kaya yüklü kamyona arkadan minübüs çarpmış,bi gencin(askerde vatani görevini yapıyormuş) bu kazada annesi,eşi,2 çocugu ve 5 kardeşi ölmüş,acıya bakın ya,beterin beteri var diye boşa demiyorlarBiz tekinde bile yıkılıyoruz,düşünün siz artık durumu.Allah rahmet eylesin,Allah sabır versin...

Yer
    Tokat
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    12 Thread(s)

1 hafta sonra 6. senem olacak,2 senesi başka bir forumda olmak üzere 8 senem forumlarda geçti,8 sene önce 21 yaşındaydım,hatırlıyorum hatta diger taşındıgımız evdeydim,başka PC im vardı,rahmetli babam zamanında alnımıştı.Hatırlıyorumda o zamanlar bile daha güzeldi,daha çok neşeliydim ve daha çok keyif alıyordum hayattan.İnsan büyüdükce sorumlugu artıyor ve de içindeki çocuksu yan çocuksulugunu kaybetmeye başlıyor,bende hala o yan biraz var ama 2-3 sene öncesine göre bile degişti.

Eskiyi düşününce içimde degişik bir duygu oluyor,hoş bir duygu oluyor,özlem ve neşeyle karışık duysusal bir hal.Çocuklugum;Saklambaç,yakan top,kaleden kaleye maçlar,penaltı çekişmeleri,bire bir maçlar,mahalle maçları,akşam yemekten sonra aileden zar zor izin kopartıp dışarı çıkma,bazen de çıkamama,rahmetli babamın işten geldikten sonra bahcede çapa,sulama gibi şeyler yapması benimde ona nadir de olsa yardım etmem,tv de atari oynadıgım zamanlar,halaoglunun evinde atari,pc,güzel oyuncaklar oldugu için onlara gitmeyi çok istemem,sabahın 6 sında kalkıp çizgi film izlemek,kümeste civcivlerimize bakmak,22 senelik oturdugumuz ev,kurbanlık koyunlar alıp bayramdan önce 2 gün bahcede bakmamız,bayramda şeker toplamaya gitmeler,bayramda Sivas tan halaogluları gelecek diye heyacanlanmalar,bayram namazına kalkarken heyacanlanmalar,komşumuz Cemile teyzenin(rahmetli) kurbanlık inegi geç kesilirdi,onu izlemeler,akrabalarla pikniklere gitmeler,sobalı sıcacık banyoda ykanmalar,sobalı odada uyurken gece tavanda alevlerin dansı,karlı havalarda oynamalar,bahcdeki meyvelerimizden yemeler,kırık kolla civili futbol stadyumu oynamalar say say bitmez.Bunların tadını bana hiçbirşey veremez,şükür evimizde herşey var,PC,atari,Akıllı televizyon falan ama eskisi gibi tad vermiyor tabi.

Şimdi bakıyorum geçmişe ve şükrediyorum Allah a,iyi şeyler baya çogunlukta,güzel bir çocuklugum oldu,doyasıya yaşadım,bunu yaşıyamıyanlarda var malesef.Sadece 2 şey için fazlaca keşke diyorum,1. si babam keşke en azından ben 45-50 yaşlarına gelinceye kadar yaşasaydı,ben daha 19 yaşındaydım,kardeşim ise sadece 11.2. ise keşke 22 senedir yaşadıgım,dogup büyüdügüm evden ayrılmak zorunda kalmasaydık,oranın anıları,hatıraları baya fazla,orada yaşıyor olsaydık ölene kadar anılar daha taze kalırdı.yine oraya yakınız,yüreyerek 10 dk en fazla,yine de özlüyoruz insan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)