Kurallarımız

  • Konuyu açan Taner Okutan
  • Açılış Tarihi
Durum
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Taner Okutan

Guest
T
#1
1 - )Forumumuzda Dini ve Siyasi yazılar yazılamaz ! Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konular açmak ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara taşımak yasaktır.

2 - ) Forumumuz herhangi bir Dijital TV Şifre kırma Key verme Sitesi değildir ve bunlar verilemez !

3 - ) Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen Resimler vermek yasaktır !
Üyeler imzasına link koyamaz, reklam ve propoganda yapamaz.

4 - ) İllegal link, kopya yazılım, warez, crack, nocd, şifre kırma, hack ve hile kullanımı kesinlikle yasaktır aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır !

5 - ) Forum katılımcıları yeni bir Konu Başlığı açmadan önce o Konunun Forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forumun arama Özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı Tartışmaları içeren Konular açılamaz.

6 - ) Yöneticiler her yazılan Mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

7 - ) Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bağırmak anla m ına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile Alakalı olmayan Başlıklar ve mesajlar silinebilir. Buna yapılan itirazlar göz önüne alınmaz.

8 - ) Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi, dini amaçlı yazılar yazmak ve imzada reklam yapmak yasaktır. Avatar resim olarak kesinlikle müstehcen ya da Politika ilgili bir resim olmamalı ve kesinlikle bir partinin simgesi olan Logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde Üyeliğiniz silinebilir. !!! Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece adminlerin takdirine kalmış bir şeydir.

9 - ) Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir Konuda Mesaj yazmayanların Üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkınız yoktur.

10 - ) Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, aktarılması veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.

11 - ) Forum yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm Mesajları silinir ve foruma girişi 7 gün süre ile yasaklanır. Tekrarında ise üyeliği silinir !

12 - ) Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Fikir alışverişinde bulunulması, dostluk, kardeşlik ve Galatasaray odaklı sohbetlerin yapılabileceği bir mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı Zamanda yasaktır. Huzuru bozan kişilere kesinlikle izin verilmeyecektir. Forumumuza Galatasaraylı olmayan kişiler de üye olabilir, huzuru bozmadıkça kimse onlara karşı rahatsız edici mesaj yazamaz.

13 - ) Forumun işleyiş ve kuralları konusunda üyeleri bilgilendirmek Forumun veya Admin ve Moderatörlerin görevi değildir. Üyeler bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

14 - ) Hiç bir başka forum hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen üyelere önce uyarı verilir, daha sonra devamı olursa üyelikleri derhal silinir !

15 - ) Seviyeli eleştiri dışında forumda Galatasaray'ın herhangi bir oyuncusuna, yöneticisine veya kulüp kimliğine dair hakaret, küfür, argo, aşağılama içeren mesajlar yazmak yasaktır.

16 - ) Başka bir üye, yönetici veya 3. Kişi için ağıza alınmayacak laflar, hakaretler ,küfürler iftira ya da aşağılayıcı, saygısızlık içeren kelimeler kullananlar, provokasyon yapan üyeler için (mesaj veya özel ileti yolu ile) 7 gün forumdan uzaklaştırma cezası verilir. Tekrarında 14 gün forumdan uzaklaştırılır, devamında ise süresiz derhal forumumuzdan uzaklaştırılır.
Siyasi ve dini içerikli mesajlar forumdan 3 gün uzaklaştırılır, tekrarında 1 hafta uzaklaştırılır. İkiden fazla tekrarlanırsa uzaklaştırma veya üyeliği tamamen kapatma takdiri yöneticilere aittir.


17 - ) Forumumuz edebiyat forumu olmasa da Türkçemizin doğru kullanımı konusunda üyelerden hassasiyet bekliyoruz. Buna sürekli uymayanlar uyarılır, devamında uzaklaştırma cezası alabilir.

18 - ) Forum kurallarına uymayan üyelerin foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem uyarı verilmeden de yapılabilir.

19 - ) Forum kuralları forum yönetimi tarafından gerekli görüldüğü her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez.

20 - ) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici
linklerin sorumluluğunu almaz. Linklerin verilme sorumluluğu ilgili üyeye aittir.

21 - ) Forum uygulamalarını tümüyle yapabilmek için foruma kayit olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Forum yönetimine bağlı olarak bazı bölümlerde mesaj yazabilmek için ya da mesajları görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

22 - ) Üyelerimiz isim değişikliğini sadece 1 kez yapabilir. Talebinizi forum yöneticilerine bildirmeniz gerekmektedir.

23 - ) Foruma üye olan herkes üyelik kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum ya da görmedim gibi bir beyanatları kabul edilmez.

24 - ) Tüm üyeler kendi yazdıkları yazılardan sorumludur. Hukuka, kanuna aykırı yazı yazmak yasaktır ve yazılan tüm yazılar ÜYELER TARAFINDAN BAZILARI SİLİNDİ GİBİ GÖRÜNSE DE saklanmaktadır. ip adresi gibi bilgiler yada kayıtlar dava süreci gibi durumlarda yada gerektiği durumlarda talep eden adli makamlara verilmek için saklanacaktır.

25 - ) Üye imzalarına konulabilecek resimlerin maksimum büyüklüğü 80x80 pixel olmalıdır. Daha büyük imza resimleri yöneticiler tarafından uyarılmasızın silinebilir, tekrar koyulması halinde üye uyarı cezası alır.

26 - ) Forum ile ilgili sorunlarınızda forum dahilindeki ilgili bölümde yazabilir veya admin@gsfans.org adresine her zaman ulaşabilir ve gerek hesap durumunuz ile ilgili bilgi, gerek yaşadığınız problemleri bildirebilirsiniz.
 
Moderatör tarafından düzenlendi:
Durum
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.