Galatasaray Su Sporları Takımları | Yüzme - Kürek - Yelken - Sutopu

  • Konuyu açan Taner Okutan
  • Açılış Tarihi

Taner Okutan

Guest
T
#1
Kürek Takımı



Teknik Kadro


Baş Antrenör:
Nikolay Vassilev

Büyük Erkek Takımlar Antrenörü: Nikolay Vassilev
Büyük Erkek Takımlar Yardımcı Antrenörü: Murat Türker
Genç Takımlar Antrenörü: Mehmet Mumcuoğlu
Genç A, Genç B, Erkek Takım Antrenörü: Maksim Parvanov, İsmail Özgür
Genç A, Genç B, Erkek Takım Yardımcı Antrenörü: Gökhan Şahin
Genç C ve Altyapı Antrenörü: Candaş Adıgüzel
Bayan Takımlar Antrenörü: Ana Maria Apachitei



Sporcular


Büyük A Erkekler
Cem Yılmaz
Mustafa Barbaros Gözütok
Hüseyin Kandemir
Kaan Şahin
Hakan Özcan


Büyük B Erkekler
Burak Yıldırım
Bayram Sönmez
Sezgin Günalp
Doğancan Gür
Erdem Öztürk
Nadir Şahin
Uğur Özcan
Gökhan Çizer
Melihcan Çetinkaya
Burak Özdemir
Ali Numan Erus
Cengizhan Sunsurlu
Mücahit Sağlık
Ferruh Yiğitarın
Recep Metin Ataoğlu


Genç A Erkekler
Caner Çelik
Deniz Karadayı
Emre Vatansever
Batuhan Çakıcı
Onur Kayacan
Koray Koçak
Şahin Günaydın
Enes Kuşku
Burak Acar
Ali Rahman Herseklioğlu
İsa Say
Selman Can Buruşoğlu
Ferdi Balcıoğlu
Burak Doğru
Erol Aslan
Yiğit Yetkin Erten
Atakan Ölmez
Furkan Günaydın
Berkin Giritlioğlu
Kerem Büker


Genç B Erkekler
Tuğrul Sergen Yüksel
Ufuk İnci
Jeremy Jak Amram
Eren Çakır
Mert Mutlu
Kemal Hasan Atay
Erkin Sümer
Erkam Akdaş
Ömer Günaydın
Yunus Tör
Mert Girit
Umut Can Tarhan
Mesut Kılıç
M. Erkan Göktaş
Deniz Uğur Tatlı
Bedri Utku Baykan


Genç C Erkekler
Samet Çiçekli
Can Marc Cambaz
Fatih Sevli
Latif Kazancı
Sabri Sevniş
Mustafa Gazanfer
İsmail Baykal
Yiğit Aydın
Derviş Kemal Özdemir
İsmet Çardaklı
Cem Batuhan Kızılaslan
Cem Alacaoğlu
Hasan Deniz Boyoğlu
Büyük Bayanlar
Luchian Anca
Zlavog Geanina Elena


Genç A Bayanlar
Merve Aksoy
İsabella Amram
Simge Z. Gündüz


Genç C Bayanlar
Fatma Tezcan
Ezgi Nezahat Yılmaz
Sude İdil Demir
Ayşenur Dilsiz
Elif Sağçolak

Altyapı – Genç C Erkekler
Berk Yıldırım
Can Eker
Miraç Samet Güneş
Oğuzhan Günseven

Deniz Kahraman
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Taner Okutan

Guest
T
#2
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

Yüzme Takımı Sporcuları

A TAKIM - Bayanlar
NAZLI UZMAN
TUTKU GÜNDOĞDU
DİLARA BUSE GÜNAYDIN
NAZLI EGE ÇALIŞAL
CEREN DİLEK
KIVILCIM GÜNAY
SİMAY ÖZTÜRK
CANSU BUKET TOKAT
ASLI JULAR
İLAYDA BAŞAR
DİLARA SERASLAN
AYŞE DORA KUTLUTAN
AYÇA ILGIN ALTANER
GİZEM AVCI
ÖYKÜ ATEŞ
MELİSA AKARSU
TİLBE BABAKIRAY


A TAKIM- Erkekler
İSKENDER BASLAKOV
ALP YOKAY
ABDUL HALİM LAFÇI
ÖMER ASLANOĞLU
CAN ANACAK
GÖKSU BİÇER
KEMAL ARDA GÜRDAL
GÜVEN DUVAN
DOĞA ÇELİK
ZORBEY EGE CANTÜRK
ARAS ŞENOL
AYTEKİN MİNDAN
TİMUR DELLALOĞLU
HASAN EMRE MUSLUOĞLU
METEHAN ERDEM
BOĞAÇ AYHAN


GENÇ TAKIM - Bayanlar
EYLÜL DENİZ KÜRKLÜ
GÜLŞAH SUDE ÖZGEN
ECEM YILMAM
BERFU GÜRBÜZ
DUYGU TEKECİ
ASYA DESTİNA AĞIR
AYŞE ÖZHASMAN
ELİF NUR NAS
ALMİRA TANRIKULU
SİNEM OLCAY

GENÇ TAKIM - Erkekler
EMRE TOKSES
GÖKBERK PEKŞEN
KAAN TÜRKER AYAR
NİKİTA DENİZ ATEŞ
MUSTAFA KUBİLAY ATAY
KEREM AKYOL
Y. ATEŞ GÖSTERİŞLİOĞLU
D.GÜNEŞ GÖSTERİŞLİOĞLU
ALPKAN ÖRNEK
NEZİR KARAP

YILDIZ TAKIM - Bayanlar
SELİN BİÇER
ALARA OKAY
HANDE ZEYNEP KIVANÇ
İLKE TÜZÜN
CEMRE SU DOĞRUSÖZ
ASUDE KOPUZ
AYŞE NAZLI PÜTGÜL
DEFNE ERSAVAŞ
ECE ÖVÜN
KAYRA YILDIRIM
ÖVGÜ SALCAN
ZEYNEP KARADUMAN
ZEYNEP ÖLÇER
ECEHAN SIRALI
İDİL METİN
BERSUN BULDU
HAZAL KÜÇÜKOĞLU

YILDIZ TAKIM - Erkekler
HÜSEYİN ÇELEN
BORA ÖZARSLAN
BERAT GÜR
DENİZ PALALAR
ALİ CANER AYGÜN
HÜSEYİN EFE GÜLER
EGE KİNGİR
AHMET CAN MERT
GÖKHAN BOZYİĞİT
BORA KIYAN
MEHMET EMİN MERT
DORUK GÖRKEMLİ


13-14 YAŞ - Erkekler
KAAN ÖZCAN
UTKU GİDEN
YİĞİT ANIL ARSEVEN
DENİZ SEZGİN
UYGAR ALKAN
SAMET ALKAN
YUSUF HASEK
M.AKSEL AYTAÇ
SİNAN ALEKSANDER ÖZÜAK
AHMET YILMAZ
AKGÜN YILMAZ
BARAN GÜRSOY
CAN ÇIKRIKÇI
DENİZ İKBAL
EFE YENİGÜN
GÖRKEM KAPU
OZAN ÖNEN
RUTKAY TÖRE
TARIK MURAT İRİ
YİĞİT SADIKOĞLU
EGE EKAL

TEKNİK KADRO



 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Taner Okutan

Guest
T
#3
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

SU TOPU TAKIM KADROLARI



Sutopu Ümit Takım Sporcuları

Saruhan Kamçı

Mert Keskin
Adem Duymaz
Kadircan Özer
Alp Gözaydın
Berke Demiral
Ateş Aydıner
Atakan Bestici
Ege Çolak
Şafak Şimşek
Fırat Yaşlı
İlkser Güçlü
Mustafa Yılmaz


Sutopu Genç Takım Sporcuları
Toğkan Özbek
Türkay Görsem
Can Yüksek
Yiğit Kan
Engin Can Kılıçaslan
Berk Toksoy
Özgür Borazan
Berke Senemoğlu
Adem Duymaz
Bedir Fırat Yaşlı
Saruhan Kamçı
Atakan Destici
Ege Çolak
Şafak Şimşek
Arda İlkser Güçlü


Sutopu Yıldız Takımı Sporcuları
Atakan Bestici
Ege Çolak
Şafak Şimşek
İlkser Güçlü
Mustafa Yılmaz
Oğuz Gündoğdu
Şafak Güloğlu
Fırat Yaşlı
Kemal Vapur
Emre Alpman
Ahmet Bozkurt
Yaman Alpman
Arda Demirak


Sutopu Küçükler Sporcu Kadrosu
Batuhan Öztemel
Taylan Arda Demirak
Burtay Akkaya
Görkem Keskin
Baturay Bahadır
Ahmet Yüce
Tahaberk Yıldız
Eray Turan
Ulaş Önen
Edipcan Canaran
Yamaç Çalışan
Arslan Ali Tepebaşı
Kerim Şişmanoğlu
Dorukhan Beyaztaş
Baran Aktaş


Sutopu Bayan Takımı Sporcuları
Yasemin Yücer
Pınar Yürür
Ceren Burçak Kır
Esra Zolan
Burcu Yeşil
Reyhan Acar
Melis Yokay
İpek Acar
Derin Atışkan
Gizem Sucu
Zeynep Göksulu
Merve Tepebaşı
Ece Denizer
Eser Özaydın
Deniz Midilli
Ceren Yeniceli
Melis Yaran
Selen Kunter
Elif Yücel
Buse Seven
Tutku Çakın
İpek Yaşar
Tanya Aslan
Dilay Balioğlu
Biray Balioğlu
Selin Yalçın
Şebnem Özköse
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Taner Okutan

Guest
T
#4
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları




Yelken Şubesi Teknik Kadro


Baş Antrenör (laser ve 29 er ): İsmail Uzunlar
Optımist A takımı: Tuğkan Kandemir
Optımıst B takımı: Ferit Ercan
Wındsurf takımı: Koray Ezer
Optımıst kursiyer: Ufuk karadalga
Laser Kursıyer: Ferıt Ercan
Yetişkin Eğitimi ve Katamaran): Mert Gürpınar
Yatch: Vefik Ulus-Rahim Temuçin


Yelken Şubesi Sporcular

Optimist
Alp Güçer
Haluk Çalın
Sarp Kanat Yetginer
Cemre Celayir
Aleyna Pekiner
Ali Zorbey Pekiner
Can Pehlivan
İrem Kuruner
Fevzi Mustafa Durgun
Orhan Doğukan Aras
Can Dilikoğlu
Elif Filiztekin
Ece Naz Karamağara


Laser 4,7
Mehmet Duran Dinç
Niyazi Hasan Bulut
Rauf Mahcup
Ali Fuat Yuvalı
LASER RADYAL
Ceren Celayir
Berke Andiç
Pamircan Yetginer
Emre Tunçel
Tunca Günay
Mustafa Onur Durak
Levent Ahıskalı


Windsurf-RS:X

İsa Pamir Saçkan
Kutlay Hanlı
Atakan Kaan Aydın
Özhan Özen
Simla Çilingiroğlu
Zeynep Karabuda
Tolga Mızrakçı
M.Cenkhan Doğan


Windsurf-Techno
Lara Şedele
Onur Cavit Biriz
Sarp Yalçın
Derin Günenç
Kaan Yıldız
Deniz Camat
Simay Bengü
Seben Göle


Windsurf-Yetişkin
Can Demirel
Harun Arman
Begüm Karahan
Kubilay Sezer
A.Başar Caner
Ebru Bostancığlu
Özlem Kurt
Hakan Göney


420
Deniz Bağcı
Kaan Tuna


29 ER
Ecem Kaplan
Yağmur Yurtsever
Pınar Sayın
Irmak Duman
Begüm Balcı
Lara Sibel Sisa


Pirat
Burak Cora
İrfan Papila
Çağlan Kuruner
Caner Özkan


Eski Sporcular ve Yat Sınıfı Sporcuları
Mehmet Sancakoğlu
Cemil Ateş Yığın
Cenk Tengilimoğlu
Hasan Çalışlar
Ayşe Sungar
Yudum Macit
Kutlu Torunlar
Arif Gürdenli
Can Yum
Sinan Yum
Kerem Erman
Yiğit Boran
Burak Görkemli
Targan Kozak
Arman Akdoğan
Can Akın
Çağatay Cervatoğlu
Cenk Ercins
Alpaslan Baktıroğlu
Sinan Sümer
Tolga Tuğlular
Çetin Salman
Murat Özakıncı
Melis Özyörük
Koray Yalkut
Ali Akçura
Mehmet Akçura
Murat Akoğlu
Ozan Vakar
Ali Mutlu
Ata Bilgili
Murat Lostar
Ali Kiremitçi
Baha Akın
Ali Tuney
Alp Alpagut
Ayça Ark
Sezar atmaca
Cem Bilge
Ömur yarsuvat
gokçe yamaner
idil taşbaşlı
rahim Temuçin
Guclu Boran
Armagan Kırseven
Vefık Ulus
 
Moderatör tarafından düzenlendi:
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
33,598
Alınan Beğeni
36
#5
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

Kürek'te Bahar Kupası Galatasaray'ın!


2-3 Mayıs tarihlerinde Sapanca'da düzenlenen Bahar Kupası Kürek Yarışmalarını 542 puanla Galatasaray kazandı. Yarışmalarda Galatasaray toplam 13 birincilik, 7 ikincilik, 5 üçüncülük ile en yakın rakibi Fenerbahçe'ye 153 Puan fark atarak kupanın sahibi oldu.

Büyük A Erkekler, Büyük B Erkekler, Hafif Kilo A Erkekler, Hafif Kilo B Erkekler ve Büyük Bayanlar kategorilerinde tekne sınıflarına göre alınan puanlara göre değerlendirilen ve toplamda tek bir kupa verilen yarışmalarda sıralama şu şekilde oluştu.

1. Galatasaray 542 Puan
2. Fenerbahçe 389 Puan
3. Şişecam Çayırova 310 Puan
4. Anadolu Hisarı 121 Puan
5. Beşiktaş 80 Puan
6. Fethiye Belediye 42 Puan
7. Tuzla Deniz Yıldızı 2 Puan

Yarışmalarda dereceye giren ekiplerimiz ve yarışmalarda aldıkları sonuçlar şöyle,

Büyük B Erkekler 2x - Bayram Sönmez - Bahadır Kaykaç (1.)
Hafif Kilo Büyük A Erkekler 1x - Barbaros Gözütok (1.)
Hafif Kilo Büyük A Erkekler 2x - Cem Yılmaz - Ahmet Yumrukaya (1.)
Hafif Kilo Büyük A Erkekler 4- - İsmail Özgür - Hakan Özcan - Burak Yıldırım - Sezgin Günalp (1.)
Hafif Kilo Bayanlar 1x - Burcu Kartel (1.)
Hafif Kilo Büyük A Erkekler 4x - Ahmet Yumrukaya - Cem Yılmaz - Barbaros Gözütok - Murat Türker (1.)
Hafif Kilo Büyük A Erkekler 8+ - İsmail Özgür - Hakan Özcan - Burak Yıldırım - Sezgin Günalp - Doğancan Gür - Mehmet Keskin - Bayram Sönmez - Erdem Öztürk - Kaan Şahin (dümenci) (1.)
Büyük A Erkekler 1x - Barbaros Gözütok (1.)
Büyük A Erkekler 2x - Ahmet Yumrukaya - Cem Yılmaz (1.)
Hafif Kilo Büyük B Erkekler 1x - Bayram Sönmez (1.)
Hafif Kilo Büyük B Erkekler 4- - İsmail Özgür - Hakan Özcan - Burak Yıldırım - Sezgin Günalp (1.)
Büyük A Erkekler 4x - Cem Yılmaz - Barbaros Gözütok - Bahadır Kaykaç - Levent Atıl (1.)
Hafif Kilo Büyük B Erkekler 8+ - İsmail Özgür - Hakan Özcan - Burak Yıldırım - Sezgin Günalp - Doğancan gür - Mehmet Keskin - Bayram Sönmez - Erdem Öztürk - Kaan Şahin (dümenci) (1.)
Büyük B Erkekler 4- - Muhammed Canşi - Özkan Özkara - Samet Üçtepe - Erdem Öztürk (2.)
Hafif kilo Bayanlar 4x - Burcu Kartel - Zeynep Güneri - Gamze Erdem - Gizem Kabinli (2.)
Hafif Kilo Büyük A Erkekler 2- - Doğancan Gür - Mehmet Keskin (2.)
Büyük Bayanlar 4x - Burcu Kartel - Zeynep Güneri - Gamze Erdem - Serenay Şenol (2.)
Büyük A Erkekler 2- - Yücel Mutlu - Levent Atıl (2.)
Hafif Kilo Büyük B Erkekler 2- - Doğancan Gür - Mehmet Keskin (2.)
Büyük Bayanlar 2x - Zeynep Güneri - Gamze Erdem (2.)
Büyük B Erkekler 2- - Umut Yeşil - Gökhun Karagöz (3.)
Büyük A Erkekler 4- - Muhammed Canşi - Özkan Özkara - Samet Üçtepe - Erdem Öztürk (3.)
Büyük B Erkekler 4x - Ata Şüküroğlu - Gökhun Karagöz - Can Güneri - Bahadır Kaykaç (3.)
Hafif Kilo Bayanlar 2x - Zeynep Güneri - Gamze Erdem (3.)
Büyük B Erkekler 8+ - Özkan Özkara - Samet Üçtepe - Gökhan Şahin - Muhammet Canşi - Umut Yeşil - Can Horlu - Sina Talebi - Recep Ağyar - Kaan Şahin (dümenci) (3.)

kaynak : resmi sitemiz

yüzümüzü güldürdükleri için tebrik ediyoruz sporcularımızı...
 

ozycom

Altın Aslan
Katılım
2 May 2009
Mesaj
3,391
Alınan Beğeni
1
#6
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

Minik Yüzücülerimizden 10 Madalya


Galatasaray Yaşgrupları Yüzme Takımı, Fransa'nın Cernay şehrinde düzenlenen The 2009 International Championships yarışlarının ilk gününde 10 madalya kazandı.

Yarışların birinci gününde minik Galatasaraylı yüzücülerimiz üç altın, üç gümüş ve dört bronz madalya kazandılar. 11 ülkeden 370 sporcunun katıldığı şampiyona bugüngü yarışlarla birlikte son bulacak.

Nezir Karap 50m Serbest 26.47 1.
100m Serbest 57.13 1.
Türker Ayar 50m Serbest 26.91 3.
100m Serbest 59.15 3.
Sezen Nur Kurnaz 50m Kurbağa 37.20 3.
100m Kurbağa 1.19.38 1.
Sude Özgen 50m Kurbağa 37.03 2.
100m Kurbağa 1.20.07 2.
Eylül Kürklü 100m Kelebek 1.09,77 2.
Yasemin Kuru 100m Kelebek 1.11,00 3.
Sedef Sezginer 100m Kelebek 1.14.66 4.


YENİ NESİL SÜPER GELİYOORRR !!!!
 

ozycom

Altın Aslan
Katılım
2 May 2009
Mesaj
3,391
Alınan Beğeni
1
#7
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

Milli Takımda Galatasaraylı Beş Yüzücü

6 - 7 Mayıs 2009 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılacak olan Balkan Gençler Yüzme Şampiyonası için oluşturulan Milli Takıma, Galatasaray'dan beş oyuncu seçildi.

Balkan Gençler Şampiyonası için Milli Takıma çağrılan sporcularımız Hilal Akyüz, Kıvılcım Günay, Doğa Çelik, Yalım Demirkesen ve Zorbey Cantürk'den oluşuyor.

Ayrıca 8 - 10 Mayıs 2009 tarihlerinde Atina'da yapılacak olan Akropolis Yüzme Turnuvası'na da kulübümüzden Burcu Dolunay, Ömer Aslanoğlu ve Can Anacak yarışacaklar.

 

sercangs

Gümüş Aslan
Katılım
7 May 2009
Mesaj
2,834
Alınan Beğeni
0
#8
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

kürekte çok başarılıyız, bu spor da çok önemli bir spor. olimpiyatların başlıca sporlarından. ayrıca su topunda da rakibimiz yok :muhaha
 

Tuncer Yaman

Altın Aslan
Administrator
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
15,114
Alınan Beğeni
36
#9
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

Yeni Derya'lar geliyor.
hemde daha iyileri...hemde kendi yetiştirdiklerimiz.
 
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
33,598
Alınan Beğeni
36
#10
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

Galatasaray 12 - Heybeliada 4

Galatasaray Sutopu Takımı, play-off final serisi ilk karşılaşmasında Heybeliada Su Sporları'nı 12-4 mağlup etti.

Galatasaray normal sezonda iki kez mağlup ettiği Heybeliada'yı play-off final serisinin ilk karşılaşmasında da 12-4 mağlup etti ve seride 2-0 öne geçti.

Galatasaray - Heybeliada Sutopu Final Serisi
6 Haziran 2009 / 20:15 / Galatasaray-Heybeliada / Galatasaray Havuzu
7 Haziran 2009 / 20:15 / Galatasaray-Heybeliada / Galatasaray Havuzu
8 Haziran 2009 / 20:15 / Galatasaray-Heybeliada / Galatasaray Havuzu

resmi sitemiz
 
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
33,598
Alınan Beğeni
36
#11
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

galatasaray 15 heybeliada 8
seride durumu 3-0 a getiren GALATASARAY şampiyon oldu.
son dakika haberi.

[glow=red,2,300]tebrikler çocuklar..[/glow]
 
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
33,598
Alınan Beğeni
36
#12
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

[glow=red,2,300]Kürekte 2009 Sezonu Şampiyonu Galatasaray![/glow]
Sapanca'da yapılan Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda 2009 yılı şampiyonu Galatasaray oldu.

3 gündür Sapanca'da devam eden yarışlar sonucunca Büyük A Erkekler, Hafif Kilo A Erkekler ve Hafif Kilo B Erkekler Kategorlerinde Galatasaray Şampiyon oldu.

Büyüklerde 6 yarıştan 4ünde ilk sırayı alan ekiplerimiz bir yıl aradan sonra Türkiye Şampiyonluğunu tekrar kulübümüze kazandırdılar.

Günün ilk yarışında Tek Çifte'de
Barboros Gözütok ve Bayram Sönmez,

İki Çifte'de
Levent Atıl ve Bahadır Kaykaç,

Dört Tek'de
Ahmet Yumrukaya, Cem Yılmaz, Hakan Özcan, İsmail Özgür,

Dört Çifte'de
Levent Atıl, Barboros Gözütok, Bahadır Kaykaç ve Bayram Sönmez

Fenerbahçeli rakiplerinin önünde parkuru tamamlayarak Büyükler Kategorisinde Türkiye Şampiyonluğunu Kulübümüze getirdiler.

TEBRİKLER ASLANLARIMIZ...
 

kegoda

Gümüş Aslan
Katılım
22 Nis 2009
Mesaj
265
Alınan Beğeni
0
#14
Ynt: Galatasaray Su Sporları Takımları

yine şampiyonuz ya hayırlı olsun..
 

kegoda

Gümüş Aslan
Katılım
22 Nis 2009
Mesaj
265
Alınan Beğeni
0
#15
Galatasaray Kürek Takımı(İlgili Başlığa Taşındı)

Kürekte 2009 Sezonu Şampiyonu Galatasaray!

Sapanca'da yapılan Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda 2009 yılı şampiyonu Galatasaray oldu.

3 gündür Sapanca'da devam eden yarışlar sonucunca Büyük A Erkekler, Hafif Kilo A Erkekler ve Hafif Kilo B Erkekler Kategorlerinde Galatasaray Şampiyon oldu.

Büyüklerde 6 yarıştan 4ünde ilk sırayı alan ekiplerimiz bir yıl aradan sonra Türkiye Şampiyonluğunu tekrar kulübümüze kazandırdılar.

Günün ilk yarışında Tek Çifte'de
Barboros Gözütok ve Bayram Sönmez,

İki Çifte'de
Levent Atıl ve Bahadır Kaykaç,

Dört Tek'de
Ahmet Yumrukaya, Cem Yılmaz, Hakan Özcan, İsmail Özgür,

Dört Çifte'de
Levent Atıl, Barboros Gözütok, Bahadır Kaykaç ve Bayram Sönmez

7enerbahçeli rakiplerinin önünde parkuru tamamlayarak Büyükler Kategorisinde Türkiye Şampiyonluğunu Kulübümüze getirdiler.

kaynak: GALATASARAY resmi sitesi
 

Tuncer Yaman

Altın Aslan
Administrator
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
15,114
Alınan Beğeni
36
#16
Ynt: GALATASARAY Kürek TAKIMI

kürekler dolusu tebrikler aslanlara...
 
Katılım
18 Nis 2009
Mesaj
9,419
Alınan Beğeni
1
#18
Ynt: GALATASARAY Kürek TAKIMI

Tamamı G.Saraylı!

Dünya Kürek Şampiyonası'nda yarışacak Türkiye'nin kadrosunu Galatasaraylı sporcular oluşturuyor.

Polonya'da 22-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Kürek Şampiyonası'nda yarışacak Türk Milli Takımı kadrosunun tamamı Galatasaraylı sporculardan oluşuyor.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Sapanca'da kamp çalışmalarını sürdüren milli takımın, elemeleri geçen Galatasaray Kürek Şubesi'nden oluştuğuna dikkat çekilerek, bu durumdan duyulan gurur dile getirildi.

Şampiyona tarihinde ilk kez hafif kilo 8 tek kategorisinde mücadele edecek Türkiye'yi, antrenör Nikolay Vassiliev yönetimindeki Galatasaraylı şu sporcular temsil edecek:
Ahmet Yumrukaya, Barbaros Gözütok, Cem Yılmaz, İsmail Özgür, Hakan Özcan, Bayram Sönmez, Burak Yıldırım, Murat Türker, Kaan Şahin.

A.A.


 
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
33,598
Alınan Beğeni
36
#19
Ynt: GALATASARAY Kürek TAKIMI

[quote author=İsmail Sağlık link=topic=771.msg67340#msg67340 date=1250690661]
Tamamı G.Saraylı!

Dünya Kürek Şampiyonası'nda yarışacak Türkiye'nin kadrosunu Galatasaraylı sporcular oluşturuyor.

Polonya'da 22-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Kürek Şampiyonası'nda yarışacak Türk Milli Takımı kadrosunun tamamı Galatasaraylı sporculardan oluşuyor.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Sapanca'da kamp çalışmalarını sürdüren milli takımın, elemeleri geçen Galatasaray Kürek Şubesi'nden oluştuğuna dikkat çekilerek, bu durumdan duyulan gurur dile getirildi.

Şampiyona tarihinde ilk kez hafif kilo 8 tek kategorisinde mücadele edecek Türkiye'yi, antrenör Nikolay Vassiliev yönetimindeki Galatasaraylı şu sporcular temsil edecek:
Ahmet Yumrukaya, Barbaros Gözütok, Cem Yılmaz, İsmail Özgür, Hakan Özcan, Bayram Sönmez, Burak Yıldırım, Murat Türker, Kaan Şahin.

A.A.


[/quote]

azizeye kapak olsun. öyle devşirme yabancı getirip, bir iki birincilik alınca havasından geçilmiyordu. :f7vur :f7vur :f7vur
 

Tuncer Yaman

Altın Aslan
Administrator
Katılım
16 Nis 2009
Mesaj
15,114
Alınan Beğeni
36
#20
Ynt: GALATASARAY Kürek TAKIMI

[quote author=ozcanbaytar link=topic=771.msg67403#msg67403 date=1250717293]
azizeeye kapak olsun. öyle devşirme yabancı getirip, bir iki birincilik alınca havasından geçilmiyordu. :f7vur :f7vur :f7vur
[/quote]

ezikler için çok acı bir durum bu gerçekten.senelerdir,çakma takım kurup dünyanın pisliğine yatıp geçmeye çalıştılar bizi...çok acı verici bir durum :st