2018/2019 Sezonu Devre Arası Transfer Nöbeti

Durum
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Ahmet Ozyurt

Bronz Aslan
Administrator
Katılım
13 Mar 2013
Mesaj
1,419
Alınan Beğeni
44
#1
1 Ocak 'da baslayip 31 Ocak'da son bulacak transfer sezonunun Galatasaray'imiza hayirli olmasi dilegiyle.

Gitmesi gerekenler...

Gelmesi gerekenler...


Transfer haberleri..

Oyuncu değerlendirmeleri..

Öncelikler...


Kadro yapılanması...
 

Emre Akkaya

Altın Aslan
Administrator
Onursal Uye
Katılım
22 Şub 2012
Mesaj
68,757
Alınan Beğeni
2,687
#3
Şu Sivas maçıda geçsin uzun uzun analizler yapacagım,romanalrıma hazır olun:sn
 

ashil

Demir Aslan
Katılım
15 Oca 2011
Mesaj
1,994
Alınan Beğeni
605
#4
Fatih hoca bir çok oyuncu ile yollarımızı ayıracağız derken kimleri kastetti acaba? VE ne zaman?

Basının haberlerine göre Mariano, Ömer ve Ozan gidici. Maicon zaten direkten dönmüştü, gidebilir.

Ben özellikle Ozan'ın satılacağını düşünüyorum. Forma giymeye başladığından bu yana inanılmaz ilerleme kaydetti. Pozisyon almada çok başarılı, çok soğuk kanlı.
Eksikleri yok mu? Var topu oyuna sokma eksiği var mesela ama geliştirecektir. Ben Ozan'ın yakın gelecekte çok önemli bir oyuncu olacağının eminim.
 

ismail39

Altın Aslan
Onursal Uye
Katılım
21 Eki 2009
Mesaj
18,339
Alınan Beğeni
827
#5
Aslında bizde gidecek çok ama sdatmadan alamadığımız için işler karışık.Yalan haberler doğru çıkarsa Mariano, maicon, Ozan, Ömer, Belhanda, Rodgues,ve Eren 'in talipleri varmış. Giderlerse çok şey değişecek. İnşallah yararlı oyuncular alırız.Gün yüzü
ne çıkan 2 santrafor, 1 ortasaha ve 1 stoper hemen alınması gerekiyor. Gönül ister ki ortasahaya 2 birde kanat oyuncusu alınsın.. Toplam 6 oyuncuya ihtiyaç var.. Bakalım gelecek günler neler göstrecek.. En güzel günler Galatasaraylıların olsun. Çemeyenler de kahır olsun..
 
Katılım
7 Kas 2009
Mesaj
1,767
Alınan Beğeni
708
#6
Herkesin dilinde bir yapılanmadır gidiyor. Devre arası kapsamlı bir yapılanma mümkün olur mu?
Yapılanma dediğin şey, genç oyuncu takviyeli geniş kapsamlı bir değişimdir ve bu ekseri sezon sonu yapılır. Doğrusu da budur. Devre arası böyle bir değişim madden mümkün olsa bile olumlu sonuç vereceği şüphelidir. Ciddi bir risktir. Sonuçlarına katlanmayı göze almayı gerektirir. Bunun tecrübesini yaşadık.

Olması gereken, bu ara dönemde takıma %100 katkı verecek oyuncuyu kazandırabilmektir takıma. Peki bu mümkün olur mu ? Normal şartlarda bile zor iken bizim açımızdan çok çok daha zor. Sebebi malum. Paramız yok, UEFA ensemizde. Satmadan alamazsın diye bağırıp durur. Ama son zamanlarda sanki halimizde bir iyileşme olmuş gibi herkes devre arası yapılacak transferleri bir kurtuluş yolu olarak bekleyip duruyor. Ne oldu peki? Bir gelişme yaşandı da haberimiz mi olmadı?

Bu ara transfer döneminde transfer yapabilmenin iki yolu var arkadaşlar. Birincisi oyuncu satacak olmamızın garanti olması. (ki bir çok oyuncumuzun basında adı geçiyor. Lakin bunlar şu aşamada söylentiden ibaret.) İkincisi de oyuncu satamasakta yeterli kaynağa sahip olmuş olmamız. ŞL den gelen para hariç ( ki bu parada derhal ihtiyaç için kullanılmıştır) buna dair de şu ana kadar herhangi bir ispata sahip değiliz.

Eğer şartlar ifade ettiğim gibiyse ara transfer dönemi için transfer beklentisi içinde bulunmak ne derece sağlıklı olur bilemiyorum. Sizi bilmem ama ben gayet ihtiyatlıyım. Yani menfi duruma hazırlıklıyım.

Hayırlısı olsun diyelim.
 

Emre Akkaya

Altın Aslan
Administrator
Onursal Uye
Katılım
22 Şub 2012
Mesaj
68,757
Alınan Beğeni
2,687
#7
Önce aklımdayken bu sene yaptıgımız transferle ilgili düşüncelerimi yazayım:

1-Ndiaye:Kiralık ücreti 750 bin,bu normal fakat yılda bonusla yaklaşık 3 milyon euro alması kabul edilemez.Üstelik FFP var ve finansımız berbat durumda,yıgınla borç var.Takım yıllık ücreti zaten yüksek,sen birde gidip bu oyuncuyu alıyorsun.Ndiaye ayrıca kendisi yılda 3 lük oyuncu da degil,hiçte olmadı,biz zengin yaptık adamı.Malesef bunlar yetmez gibi birde kötü oynadı bu ara dönemde.Bu transfere eksi veriyorum.İyi oynasa bile eksi verirdim saydıgım sebeplerden.

2-Nagatomo yılda 2 ve 2,5 milyon euro bonservis.Bonservis tam sınırlarda gibi,yıllık makul.F