Makaleler Organizasyonu

GSfans.org YARDIM

Burada Forum işlevleri hakkında soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Aradığını bulmak için bağlantıları veya aşağıdaki arama kutusunu kullanın.

Kategori nedir?

Bir kategoride bir yönetici düzeyinde etikettir. Bu yönetimsel hakları veya yazma erişimi ile kullanıcılar, sadece okuyucuların yapamaz kategoriler makaleleri atayabilirsiniz anlamına gelir.

Kategoriler bir konumda farklı bölümlerinde grubu makaleleri mümkün kılar. Bölümleri farklı olarak, bir makale daha sonra bir kategori atanabilir. Bu, filtre grubu ve hatta bir bölümünde içerik aramak sağlar.

İlk olarak bir makale için seçenekleri düzenleyerek makale ya da daha sonraki bir zamanda oluşturduğunuz zaman Ya bunu yapabilirsiniz.

Nasıl Makale kategorisini değiştirebilirim?

"Yayımlama Seçenekleri" bölümünde, "Kategoriler" başlığı gidin. Makaleye atamak istediğiniz kategorileri için onay kutularını kontrol edin.

Nasıl bir makale birden çok bölüm görünür yapabilirim?

An article can only belong to one section. But, you can make an article appear in a parent section by changing the "Display Order" for the section to either "Newest_first" or "Newest Per Section". The "Newest_first" option will cause the latest articles published in both the section and subsection to display on the section page. The "Newest Per Section" option displays the newest articles in each sub-section in the parent section page. Please see How do I change the Content Display Order for a Section? for more information.

Yardım kriterlerinde arama yap

Yardım öğelerin yanı sıra başlıkları metin içinde aranması için istiyorsanız bu seçeneği seçin.

Arama sorgusu şeklinin nasıl olmasını istiyorsan belirtilmiş bir seçeneği seçin.