Makale Oluştur

GSfans.org YARDIM

Burada Forum işlevleri hakkında soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Aradığını bulmak için bağlantıları veya aşağıdaki arama kutusunu kullanın.

Bir makaleyi nasıl oluşturabilirim?

If you have been given permission to create new content in a CMS Section, there will be a "Create Yeni Article" button in the top right corner of the screen. Press this button to load the Article Editor.

Bir makaleyi nasıl bir taslak oluşturabilirim?

Şu anda Yazınızın bir taslak kaydetmek bir yolu yoktur. Ama, Makalenin genele yayımlandığı tarihte geciktirmek için makale şeklinde Yayıncılık Tarih ve Yayıncılık Saat alanlarını kullanabilirsiniz. Bu, onun atanmış bölümünde görünür önce Makalenin değiştirmek ve gözden geçirmek için geri dönmek için zaman verecektir.
Taslak Makale

Neden benim makale bölümü sayfasında göstermiyor?

vBulletin'in CMS araçları ne zaman ve nerede bir makale sitenizde yayınlanan kontrol etmenize olanak verir. Hemen bölümünde Makaleye göremiyorsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • Sağ bölümünde olup olmadığını kontrol edin.
  • Kullanıcıların yalnızca belirli bir grup bölümüne bakın böylece bölüm için izinleri ayarlamak olup olmadığını görmek için kontrol edin. Eğer, "önizleme" seçeneği yaratılışı seçildi sürece, makale, genel genele görünür yapılmayacaktır.
  • Yazınızın yayınlanmış olup olmadığını kontrol edin.
  • "Yayınlama" tarih bugün veya bugünün tarihinden önceki bir tarih olmadığını kontrol edin.

Yardım kriterlerinde arama yap

Yardım öğelerin yanı sıra başlıkları metin içinde aranması için istiyorsanız bu seçeneği seçin.

Arama sorgusu şeklinin nasıl olmasını istiyorsan belirtilmiş bir seçeneği seçin.