GSfans.org - Blog Girişleri - Bloglar
View RSS Feed

Tüm Blog Girişlerini

 1. UEFA ve FIFA ne yapacak

  Lig bitti ve Şampiyon belli oldu. Önümüzdeki günlerde kupanın sahibi de belli olacak. Ondan sonraki hafta içinde UEFA ve FIFA nın ne yapacağı üzerine biz de bir tahmin yürütelim. Türkiye'de TFF ve FB destekli medya UEFA nın blöf yaptığını, TFF nin kararlarına hiç ses çıkarmıyacağını ve olayın kapanıp gideceğini yazıp söylüyor. Bize göre bu yanlış. Bu Türkiye'nin dışında uluslararası alanda ki düşünce şeklini tanımamak, olaylara objektif bakamamak ve sorun çözmek yerine sorunu bulandırıp görülemez ...
  Etiketler: uefa fıfa tff ceza
  Kategori
  Kategorisiz
 2. 18 İNCİ ŞAMPİYONLUK HEPİMİZE KUTLU OLSUN

  Bu sezonun başında yazmıştık İmparator yönetiminde ki Cimbom başarıya koşacak diye. Koştuk ve kupayı aldık. İsabetli transferler, yönetimin işi ehline bırakması, tek yürek olan Galatasaray camiası ve işte sonuç. Bundan sonra Avrupa da Cimbom kendini tekrar gösterecek. Başarılar Galatasaray.
  Kategori
  Kategorisiz
 3. ŞİKE YOK..!

  Etik kurulu raporunu bugün açıkladı.. Fenev şike yapmamış... VE SİZ HALA YAYINCI KURULUŞ DEKODERİNİ İADE ETMİYORSANIZ YAZIKLAR OLSUN SİZE..!
  Kategori
  Kategorisiz
 4. Başlayalım

 5. Sır mı?

  Bomcim derbilerin sırrı nı sormuş.Sır FB liler gibi tek yürek olamamakta.Şike davasında bile tek yürek oldular ve hala da sürdürüyorlar.Kimin sayesinde?Basın sayesinde.Doğan medyası ortalığı istediği gibi harmanlıyor.GS li işadamları bu sahaya el atmıyor.Öyleyse ne yapmalı.GS li iş adamları ona ilan vermeyecekler biz taraftarlar da onların gazetelerini almayacağız ki beslenip bizlerin parasıyla GS aleyhine dümen çevirmesinler,bizi aşağılamasınlar,hakaret etmesinler.
  Kategori
  Kategorisiz