GSfans.org - Blog Girişleri - Bloglar
View RSS Feed

Tüm Blog Girişlerini

 1. SERBEST ATIŞ

  TAKIM ve İKİNCİ YARIYA BAŞLANGIÇ
  Ligin ilk yarısını son haftalardaki gayretli oyunumuz ve şansımızla puan farklarıyla lider bitirdik. ŞL’de yolumuza devam etmeyi başardık. İkinci yarıya başlarken çok daha umutlu ve heyecanlıyız. Sezon başı kampından oyuncularımızın verdikleri röportajları takip ettiğimizde onların da bizler kadar konsantre ve heyecanlı olduklarını gözlemledik. Bu doğrultuda Afrika Uluslar Kupasına giden Eboue ve Amrabat dışında tam kadro çalışmalara başladık. ...
  Kategori
  Kategorisiz
 2. GALİBİYETTEN DE ÖTE

  Şampiyonlar Ligi’nde zorlu virajı dönerek son 16’ya kalmayı başaran takımımız dönüşünde zorlu Sivas deplasmanını da kayıpsız geçerek derbi öncesi moral depolamıştı. Kupada uğradığımız 1461 kazası alternatif oyuncularımızın yeterliliğin ciddi anlamda sorgulanmasına neden oldu. Öyle ki hoca da bu duruma son derece sinirlendi ve maç sonu konuşmasında ocak ayında yetersiz isimlerden bazılarıyla yolların ayrılacağını duyurdu.

  Derbi öncesi beni kara kara düşündüren bir çok etken vardı aslında.
  ...
  Kategori
  Kategorisiz
 3. ÇARŞAMBA’DAN PAZAR’A  ŞL’yi Braga’mayan Aslanlar

  Öyle bir son maç oldu ki adeta bu sezonki ŞL maceramızın doksan dakikalık özeti gibiydi. Maça son derece rahat başladık tıpkı grup maçlarına olduğu gibi. Daha ilk yarım saat dolmadan pabucun pahalı olduğunu gördük. İlk tokat. Braga’da. TT Arena’da yediğimiz gibi. Devreye krizin ikinci perdesiyle başladık; Cluj’un gol haberiyle. Tıpkı Arena’da çamura saplandığımız maç gibi. Bir mucize olsa da o 2 gol bir yerlerden gelse diye dua etmeye başladık. ...
  Kategori
  Kategorisiz
 4. TEŞHİS ve REÇETE

  Takımımız bu sezon flaş transferlere rağmen istenilen futbolu oynayamadığı gibi sonuç almakta da bir hayli zorlanıyor. Ligin başında Umut’un üst düzey performansı ile gol yollarında işlerin iyi gitmesi takımın iyi olduğu yönünde bir kanı yarattı. Ne yazık ki ilerleyen süreçte beklentilerin yüksek olduğu birkaç oyuncunun bu beklentilerin altında kalması ve takım oyunundaki tek düzelik bizi şu an içerisinde bulunduğumuz çıkmaza soktu.
  Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk maçta devler arenasına ...
  Kategori
  Kategorisiz
 5. ANTEP MAÇI ve BRAGA ÖNCESİ DURUM DEĞERLENDİRMESİ

  Takım Performansı
  Takımın kötü oynadığı fikrine katılmıyorum (bu akşam için tabi)
  Defalarca çizgiye inip içeri tek top sokamadık. Sağdan da soldan da geldik ama nafile. Mehter takımı gibi oynuyoruz hala. İnanılmaz yavaş hücum ediyoruz. Biz rakip kaleye gidene kadar zaten karşımıza 11 oyuncu dikilmiş oluyor. Hal böyle olunca da yaratıcı ayak ve çalım atan oyuncu ihtiyacı doğuyor.
  Amrabat'ın bu tarz maçlarda etkili olamayacağı artık ortada, geniş alan topçusu...
  Melo ...
  Kategori
  Kategorisiz