GSfans.org - Blog Girişleri - Bloglar
View RSS Feed

Tüm Blog Girişlerini

 1. Ünal Aysal Transfer Nöbeti IV

 2. ŞİKE İDDİALARI VE ŞAMPİYONLUK

  Şike iddiaları bu kez ciddi biçimde ileri sürülüyor. Doğaldır ki hukuken gerekenin yapılabilmesi için bunları kanıtlamak gerekir. Ancak bu oldukça zor bir iş. Neredeyse Mitoloji de Herkül’e verilen 12 zor göreve benziyor. Alan razı satan razı. Bu işten mağdur olanların ise tepki gösterip bağırmaktan öte ellerinden bir şey gelmiyor. Şu bir gerçek, hakemler isteselerde istemeselerde oluşan baskıdan etkileniyorlar. Ama mesele sadece hakemler değil. Düşünün ben büyük bir takımın yöneticisiyim. ...
  Kategori
  Kategorisiz
 3. Ligde Perde Kapanırken

  2010-2011 Süper Ligi 22 Mayısta bitiyor. Yarış Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında geçti. Beşiktaş neredeyse Portekiz milli takımının yarısını aldı çok para harcadı ama umduğunu bulamadı. Galatasaray ise tam bir kabus yaşadı. Federasyonun ve ona bağlı hakemlerin tutumu açıktır. Şampiyonluk bu sene Fenerbahçeye verilecektir. Biz Sıvas’ta oynanacak olan son maçta şöyle bir olaylar dizisi olacağını öngörüyoruz.

  1. Maçın daha başında hakem Sıvassporun Savunma oyuncularından ...
  Etiketler: federasyon, hakemler
  Kategori
  Kategorisiz
 4. Keita'dan sinyal var!

  Al Sadd forması giyen Keita, Avrupa'ya dönebileceğinin sinyallerini verdi.
  haberi sadece Türk basınında değil Fransa, Portekiz ve Afrika'da da geniş yankı uyandırdı. Sporting Lizbon, Stuttgart ve Paris Saint Germain'in yakın temasta olduğu Keita da konu hakkında yaptığı açıklamada kendisine gelen bazı tekliflerin olduğunu açıkladı.

  Kader Keita'dan 2 gol birden ...
  Kategori
  Kategorisiz
 5. Üçüncü Fatih Terim dönemi başarı dolu olabilirmi?

  Birinci Terim döneminin başarıları tarihe geçmiştir. İkinci Terim dönemi ise başarısızdır. Peki 3üncü dönem Fatih Hoca başarılı olurmu yoksa o da hayal kırıklığı ilemi biter? İkinci dönem neden kötüdür?
  Galatasaray transfere yeterli kaynak ayıramamıştır. Transferle uğraşanların beceriksizliği de eklenince Terim'in elinde kalitesiz oyuncular kalmıştır. Bunlara bir de Terim'in "Ben bilirim" tavrı eklenince başarısızlık kaçınılmaz olmuş ve Terim gitmiştir.
  Yakında başlaması beklenen ...
  Kategori
  Kategorisiz