GSfans.org - Cem Yurdakan - Bloglar
View RSS Feed

Cem Yurdakan

 1. BREPOZTMETAL "Gün Sizin Gününüz..."

  Alıntı BREPOZTMETAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Efendim şimdi fenerbahçeli'ler olsun, beşiktaşlı'lar olsun, hatta anadolu takımlarının taraftarları olsun dalga geçiyorlar ya galatasaray'la, hah çok doğru yapıyorlar. ellerinde fırsat varken geçebildikleri kadar dalga geçsinler, eğlenebildikleri kadar eğlensinler kendi çaplarında. hatta bence daha fazlasını bile yapsınlar bu imkanı bulmuşken. ben olsam öyle yapardım.

  olur olmadık yerde kümede kal galatasaray diyip kendilerince eğleniyorlar, biz de gülüp geçiyoruz ama çok da uzak olmayan
  ...
  Kategori
  Kategorisiz
 2. G.Saray'ın Deplasmanda Puan Hasreti

  Galatasaray, deplasmanda 106 gündür puan alamıyor.  Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Galatasaray'ın başarısız performansı özellikle deplasman karşılaşmalarına daha fazla yansırken, sarı-kırmızılı takım ligde 106 gündür rakip sahalardan puan çıkaramadı.
  Süper Lig'de son deplasman galibiyetini, 17. haftadaki Konyaspor maçında 1-0'lık sonuçla alan Galatasaray, ardından rakip sahada yaptığı 4 maçta da rakiplerine boyun eğmekten kurtulamadı.
  Galatasaray, ...
  Etiketler: deplasman, haster, puan
  Kategori
  Kategorisiz
 3. Paşa Çocuğu Engin Kennerman

  Galatasaray C.C.-Banvit maçının ardından Hakem Engin Kennerman'dan, bir Galatasaray taraftarına: "Şerefsizin evladı da sensin, i..enin evladı da sensin..."

  Alın bunu, tutun onu, atın şunu demelerine alışmıştık da bu kadarına ilk defa şahit oluyorum. Ya ego problemi var Engin efendinin ya da başlıktaki gibi güvendiği kişiler çok sağlam kolluyor onu. Ama bundan sonra bu hakeme düdük çaldıran, değerli(!) hocamızın sözlerinin muadilidir.

  Kaynak : http://sarayinsultanlari.blogspot.com/
  Kategori
  Eleştiri
 4. Hesap

  Eğer log2 tabanında 8=3, 3 üzeri 3=27 ve 2 kök 4'ün karesi=16 ise hesaplarıma göre çimler yarın biter
  Kategori
  Kategorisiz